Sağlık Bilimleri Üniversitesi İstanbul ve Ankara Kamu Personel Alımı

Sağlık Bilimleri Üniversitesi İstanbul ve Ankara Kamu Personel Alımı

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Resmi Gazetede ilan yayınladı. İlana göre bünyesine istihdam edilmek üzere 5 Sözleşmeli kamu personel temini yapılacak. İstanbul ve Ankara adresine istihdam sağlanacak.

Sağlık Bilimleri Üniversite’sinin resmi gazete de yayınlamış olduğu ilana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere 5 kişilik kontenjana sahip sözleşmeli kamu personel alımı yapıyor.

Kurum tarafından yapılan açıklama: Üniversite Bilgi İşlem Daire Başkanlığı emrinde İstanbul ve Ankara Külliyelerinde istihdam edilmek üzere 1 personel Ankara Külliyesine, 4 personel İstanbul Külliyesine olmak üzere toplam 5 sözleşmeli bilişim personeli alınacak.

Kamu Personeli Kimler Olabilir

Sözleşmeli nitelikte hizmet etmek isteyenler için bu ilana kamusal haklarından mahrum olmayan,

18 yaşını tamamlamış olan,

Üniversitelerin gerekli olan bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden en az 4 yıl mezun olma,

Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi konusunda ücret tavanı iki katını geçmeyecekler için en az 3 yıl diğerleri için ise en az 5 yıl deneyimli olma,

YDS sınavından 70 puana sahip olma, KPSS en az 70 puana sahip olma şartları ile personel alımları yapılacaktır.

Kamu Personeli Alım Başvuru Şekli

Başvuru yapacaklar için başvurular istenilen belgeler ile birlikte başvuru formu dahil İstanbul ili alımlarına başvuru için Selimiye Mah. Tıbbiye Cad. No:38 Üsküdar, İSTANBUL adresine Ankara ilanına başvuru yapacaklar için Emrah Mah. 06018 Etlik - Keçiören/ANKARA adresine şahsen veya posta yolu ile yapılacaktır.

Başvurular bu gün 16 Kasım 2021 tarihi itibari ile alınmaya başlanmış olup en geç müracaatlar 30 Kasım 2021 kadar mesai saatleri içerisinde alımlara açık olduğu belirtildi.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.