Sağlık Bakanlığı 5 Büro Personeli ve Kamu Personeli Alımı 11-15 Ekim

Sağlık Bakanlığı 5 Büro Personeli ve Kamu Personeli Alımı 11-15 Ekim

Sağlık Bakanlığı 11 Ekim 2021 Resmi gazete ilanına göre 5 büro personeli alımı ve kamu personeli alımı yapıyor. Başvuruları 11 Ekim 2021 ile 15 Ekim 2021 tarihlerinde alınacak. Bakanlık ilanlarına başvuru nasıl yapılacağı yazımızda…

Sağlık Bakanlığı 5 büro personeli alımı ve kamu personeli alımı yapılacağı ilan edildi. 11 Ekim 2021 tarihli resmi gazete ilanına göre kameraman, programcı, diğer teknik hizmet personeli grafiker ve büro personeli alımı yapılacak. Bakanlık ilanları detayları şöyle verildi.

Sağlık Bakanlığı İlan Duyurusu

Sağlık Bakanlığı Merkez Teşkilatında 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesi kapsamında çalıştırılmak üzere, 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar”ın ek 2 nci maddesine göre, aşağıda belirtilen kameraman pozisyonu için mesleki uygulamalı sınav, diğer pozisyonlar için ise sözlü sınav ile sözleşmeli personel alınacaktır.

saglik-bakanligi-personel-alimi.jpg

Başvuru şartları, başvuru için istenen belgeler, sınav konuları, sınav tarihi, sınav yeri ve diğer hususlara ilişkin bilgiler, https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr ve https://yhgm.saglik.gov.tr web adresinde yayımlanacaktır.

Adaylar, başvurularını dijital ortamda 11 Ekim 2021- 15 Ekim 2021 tarihleri arasında e-Devlet üzerinden Sağlık Bakanlığı - Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr üzerinden yapabilecektir. Posta ile veya diğer şekillerde yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Kamuoyuna ilanen duyurulur.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum