Sabiha Gökçen Havaalanı En Az Lise Mezunu Daimi İşçi Alımı İŞKUR'da

Sabiha Gökçen Havaalanı En Az Lise Mezunu Daimi İşçi Alımı İŞKUR'da

Sabiha Gökçen Havaalanı çalışma yeri olacak şekilde bildirilen güncel ilan eşliğinde en az lise mezunu olmak kaydı ile ‘İnsan Kaynakları Yönetimi Meslek Elemanı’ unvanında daimi işçi alımı yapılacağı İŞKUR’da yayınlandı.

Sabiha Gökçen Havaalanı Daimi İşçi Alımı İŞKUR İlanları

Kamupersonelialim.com sitesi olarak anlık tüm ilanları sunuyoruz. Havaalanında çalışmak isteyen ve en az lise mezunu olan vatandaşları ilgilendiren ilan gündemde yer alıyor. İŞKUR sayfalarına eklenen personel elemanı ilanı ile Sabiha Gökçen Havaalanı’nda çalışmaya başlayacak. İstanbul Pendik bölgesinde bulunan Havaalanı işçi kadrosunu genişletme kararı aldı. Bünyesinde bulunan eksik kadroların listesi yayınlandı. En az lise mezunu olanlar ve aynı zamanda dilerlerse önlisans mezunu olan adaylar bu ilana müracaat edebilmektedir. İlan için müracaatlar açıldı ve başvuru ekranı aktif hale geldi. İşte habere ait merak edilen detaylar!

Kimler Sabiha Gökçen Havaalanı Çalışanı Olabilir?

Firma tarafından belirlenen başvuru şartları, ilan içeriğinde bildirdi. Adaylardan beklenen bu kriterleri sağlayan vatandaşlar ilana adaylıklarını koyabilecek. Beklenen koşullar şu liste ile sunuldu.

Müracaat edecek kişiler en az lise mezunu olmalıdır.

İletişim beceresi yüksek adaylar tercih edilecektir.

Adaylığını koyacak ve firmaya başvuru gönderecek kişilerden beklenen bir diğer olan kişilerin bu ilana başvurması gerekiyor.

Personellerin Görev ve Sorumlulukları

Sabiha Gökçen Havaalanı’nda çalışması üzere işe alınacak 2 personel: ‘İnsan Kaynakları Yönetimi Meslek Elemanı’ unvanında çalışmalarını sürdürecektir. Bildirilen unvanda çalışan personellerin görev ve sorumlulukları şu şekilde özetlenmiştir.

Gelen ve giden evrakların takibatını yapabilmek,

Personellere ait izinlerin takibini üstlenmek,

Kayıp eşya bölümündeki çalışmalarda destek çalışmalar sergileyebilmek,

Gelen telefonları cevaplandırıp, telefon görüşmelerini yürütebilmek.

İnsan Kaynakları departmanı dahilinde çalışacak personellerden yukarıda bildirilen görevler ve sorumluluklar listesini yerine getirebiliyor olmaları beklenmektedir. En az yüzde 40 engelli olan adayların, bildirilen çalışma sistemindeki yükümlülükleri karşılayabiliyor olmaları gerekmektedir. 00007331892 İstanbul iş ilanları olarak İŞKUR’dan başvuru alınacak.

havaalani-isci-alimi.jpg

Havaalanı Başvuru İŞKUR İlanları İşlemi

İŞKUR üzerinde yayınlanan ilana başvurular yine İŞKUR sayfaları üzerinden gerçekleştirilmektedir. Ancak bu ilana başvuru sırasında, diğer ilanlardan farklı olan bir detay söz konusudur. Firmanın başvuru şekli talebi gereği, İŞKUR sayfasında bulunan ‘BAŞVUR2 linkinin kullanımının ardından işveren ile iletişime geçilmesi istenmektedir. Firma ile iletişime geçilmesi sonucunda, firmadan randevu talebi edilecektir. Bildirilen gün ve saatte yapılacak randevu sonucunda iş başvurusunun akıbeti belli olacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.