Polis Akademisi Adli Trafik ve Güvenlik Enstitüleri Öğrenci Alımı Duyurusu

Polis Akademisi Adli Trafik ve Güvenlik Enstitüleri Öğrenci Alımı Duyurusu

Polis Akademisi tarafından 3 farklı duyuru yapıldı. Akademi adli bilimler, güvenlik ve trafik enstitülerine 2021-2022 yılı güz dönemi öğrenci alımı yapılacağı ilan edildi.

Polis Akademisi Başkanlığı 2021-2022 yılı güz dönemi öğrenci alımı yapılacağı duyuruldu. Başvuruları 6 Ağustos 2021 tarihine kadar yapılacak. Akademi trafik, adli ve güvenlik enstitüleri bu alımları yapacak.

Adli Bilimler Enstitüsü 2021-2022 eğitim-öğretim yılı güz döneminde Delil Bilimi (Kriminalistik) ve Fen Bilimleri Tezli Yüksek Lisans Programına öğrenci alımı için kontenjanlar, başvuru şartları ve sınav takvimi sunuldu.

Trafik Enstitüsü lisansüstü eğitim programına 2021-2022 eğitim öğretim yılı güz dönemi için öğrenci alımı şekilleri ve şartları sunuldu.

Güvenlik Bilimleri Enstitü lisansüstü eğitim programlarına 2021-2022 eğitim öğretim yılı güz dönemi için öğrenci alımı yapıyor. Sürece dair takvim belirlenerek sunuldu.

polis-akademisi-2021-2022.jpg

Başvurular Nasıl Yapılacak

Adaylar başvuru tarihleri arasında açılacak olan https://ais.pa.edu.tr/ linkinden başvuru bilgi formunu doldurarak alacakları başvuru bilgi formu dökümünü istenen belgeler ile birlikte Enstitüye teslim edeceklerdir.

Herhangi bir sebeple başvuru yapamayan adaylar ile yabancı uyruklu adayların başvuruları şahsen Enstitüde yapılacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.