Pamukkale Üniversite Hastanesi 110 Kamu Memur ve Personel Alımı

Pamukkale Üniversite Hastanesi 110 Kamu Memur ve Personel Alımı

Üniversite hastanesinde işe girmek isteyenler Türkiye genelinden bu ilana başvuru yapabilirsiniz. Pamukkale Üniversite Hastanesi 110 memur, sağlık personeli ve personel alımı için ilana çıktı.

Pamukkale Üniversite Hastanesi 110 Kamu Personeli Alımı Duyurusu

Türkiye genelinden başvuru kabul edilecek Hastane personel alımı yapılacağı açıklandı. Açıklamaya göre büro personeli, mühendis, avukat, temizlik personeli, koruma ve güvenlik görevlisi, teknisyen, laborant, tekniker, eczacı ve hemşire alımı yapılacak.

Sınavsız lise, önlisans ve lisans mezunu olan adaylar başvuru yapabilecek. Yerleştirme işlemi başvuru yapanlar arasın KPSS puanı en yüksek olandan başlayarak yapılacak. Her hangi bir sınav söz konusu değildir. KPSS alt puan şartı yok.

Sağlık Personeli Alımı Başvuru Nasıl Yapılacak?

Başvuruları Denizli Üniversitenin www.pau.edu.tr adresinden çevrim içi olarak yapılacaktır. 12 Ocak 2022 tarihinde başlayacak ve 26 Ocak 2022 tarihinde sona erecektir. Türkiye’nin her yeri işleme açıktır.

Memur Alımı Genel Başvuru Şartları Nedir?

Hemşirelik bölümüne eşdeğer diğer bölüm mezunları, “hemşire” unvanına başvuru yapamaz. Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar” 1 sayılı cetvelde sınav şartı aranmaksızın hizmete alınacak sözleşmeli personel unvanları arasında bulunan eczacılar için KPSS şartı aranmamakta olup başvuruda bulunan aday sayısının kadro sayısından fazla olması halinde adaylar lisans diploması puan üstünlüğü (Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca belirlenen 4’lük sistemdeki notların 100’lük sisteme çevrilerek sıralama yapılacak olup diploma puanları eşit olduğu takdirde mezuniyet tarihi önce olan adaya hak verilecektir) ile alınacaktır.

Koruma Ve Güvenlik Görevlisi Unvanına Başvuracaklarda Aranan Özel Şartlar:

1- İlan başvuru tarihinin son günü itibarıyla 31 (otuz bir) yaşından gün almamış olmak.

2- Erkek adaylarda en az 170 cm boyunda olmak. Boy uzunluğunun santimetre cinsinden son iki rakamı ile kilosu arasındaki fark 15 kilodan az ya da fazla olmamak (İlan tarihinden itibaren olmak kaydıyla tam teşekküllü sağlık kuruluşlarından alınacak belge başvuru esnasında sisteme yüklenecektir).

3- 10.06.2004 tarih ve 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun’un 10’ uncu maddesinde yer alan şartları taşımak.

4- Vardiyalı çalışmaya engel durumu bulunmamak.

5- Özel Güvenlik Görevlisi kimlik kartının (silahlı/silahsız) son başvuru tarihi itibarıyla geçerlilik süresinin en az 6 (altı) ay olması (Başvuru sırasında sisteme yüklenecektir).

Destek Personeli Unvanına Başvuracaklarda Aranan Özel Şartlar:

1- İlan başvuru tarihinin son günü itibarıyla 31 (otuz bir) yaşından gün almamış olmak.

2- Temizlik görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalık ve benzeri engelleri bulunmamak.

3- Vardiyalı çalışmaya engel durumu bulunmamak.

4- Temizlik, bahçe, ağaç, çim bakım, eşya ve evrak taşıma gibi hizmetleri yerine getirmek.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.