OGM 47 Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı 20 Şehir Başvuru Ekranı

OGM 47 Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı 20 Şehir Başvuru Ekranı

Orman Genel Müdürlüğü 47 sözleşmeli kamu personeli alımı başvuruları başladı. OGM personel alımı hangi şartlarda yapılacak. OGM ilanına başvuru şekli ve adresi neresidir. Adaylar başvuru nasıl yapacak. 20 Şehir başvuru ekranı sunuldu.

Orman Genel Müdürlüğü 47 Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı

OGM Personel alımı 20 şehir başvuru ekranı açıldı. Adayların nasıl başvuru yapılacağı kılavuz ile anlık sunuldu. Başvuruları 11-20 Ekim 2021 tarihlerinde alınmaya başlandı. Devlet memur alımı başvuruları nasıl yapılacak.

20 Şehir Listesi

Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bolu, Çanakkale, Denizli, Giresun, Isparta, İzmir, Kastamonu, Kütahya, Manisa, Mersin, Muğla, Nevşehir, Sakarya, Samsun, Sinop ve Trabzon şehirleri alımı yapacak.

orman-genel-mudurlugu-kamu-personeli-alimi.jpg

Destek personeli şoför alımı 6 kişi ortaöğretim (lise mezunu) mezunu olması gerekiyor.

Mühendis alımı 13 kişi olarak yapılacak. Çevre, inşaat, maden, jeodezi, makine, elektronik, yazılım ve bilgisayar mühendisi alanlarında yapılacak.

Laborant alımı 3 kişi tarımsal laboratuvar, laboratuvar, laboratuvar ve teknolojisi önlisans mezunları alınacak.

Biyolog alımı 2 kişi biyoloji, tıbbi biyolojik, moleküller biyoloji, biyoloji ve genetik lisans bölümleri başvuru yapacak.

Büro personeli alımı 22 kişi insan kaynakları yönetimi, personel yönetimi, muhasebe, bilgisayar destekli muhasebe, vergi uygulamaları, grafik, grafik tasarım, reklamcılık, iş sağlığı ve iş güvenliği önlisans veya lisans mezunlarından alınacak.

Tekniker alımı 1 kişi elektronik, elektrik-elektronik, endüstriyel elektronik, elektronik teknolojisi, elektronik teknikerliği önlisans mezunları arasından alınacak.

Ortak Şartlar; KPSS en az 70 puanı bulunuyor olmak. Devlet memurları kanununa göre 35 yaşından büyük olmaması ve şoför kadrosu için B ehliyetine sahip olması gerekiyor.

Başvuruları Hangi Tarihte ve Nasıl Yapılacak?

Adaylar 11 Ekim 2021 ile 20 Ekim 2021 tarihleri arasında http://isealim.ogm.gov.tr adresindeki sistemden e-Devlet şifreleri ile başvuru yapacaklardır. Başvuru işlemleri 20 Ekim 2021 gecesi saat 23:59’da sona erecektir. Bu süre kesinlikle uzatılmayacaktır. Şahsen, posta, dilekçe veya diğer şekilde yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvuru ekranı

Başvuru Metni

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum