Niğde Belediye Memur Alımı 8-10 Aralık Başvuruları Nasıl Yapılır

Niğde Belediye Memur Alımı 8-10 Aralık Başvuruları Nasıl Yapılır

Niğde İli Bahçeli Belediye Başkanlığı bünyesinde ilk defa atanmak üzere belediye bünyesinde hizmet edecek memur adaylarının memur unvanına alınacağı iş ilanı olarak yayınlandı.

Memur alımı için kamu kurumlarına ait ilanlar yayınlanmaya devam ediyor. Yayınlanan iş ilanlarına göre Niğde Bahçeli Belediye Başkanlığına 2 farklı unvanda 2 memurun alınacağı yayınlandı.

Yayınlanan ilana göre Niğde İli Bahçeli Belediyesine 2 farklı unvanda personel alınacak olup unvanlar 1 ayniyat memuru ve 1 ambar memuru olacak şekilde ilan edilmiştir.

Memurluk Başvuruları Nereye Yapılır

Memur olmak isteyenler için bu ilana başvurular başvuruda gerekli olan teslim edilmesi gereken belgelerin şahsen veya posta yolu ile cumhuriyet Mahallesi Şehit Ömer Halisdemir Caddesi No: 16 BOR NİĞDE adresine mesai saatleri içinde müracaat ederek başvurular tamamlanacaktır.

Başvurular başlık üzerinden de belirtildiği üzere 8 Aralık 2021 tarihi itibari ile alınmaya başlayacak olup en geç müracaatlar 2 gün içerisinde 10 Aralık 2021 tarihine kadar yapıla bilecektir.

Memur Alım Şartları

Başvuru yapacak adaylar için başvuru esnasında KPSS puan şartı aranıyor ve puanın her iki unvan için de 70 olduğu,

Herhangi bir çalıştığı kurumdan daha önce disiplinsizlik veya ahlaki problemlerden dolayı iş yerinden çıkarılmamış olan,

Ayniyat memuru alımı için herhangi bir ön lisan mezunu olma,

Ambar memuru için herhangi bir ön lisans mezunu olan kişiler arasından alımlar yapılacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.