Milli Saraylar En Az İlkokul ve 45 Yaş ile 232 İşçi ve Memur Alımı

Milli Saraylar En Az İlkokul ve 45 Yaş ile 232 İşçi ve Memur Alımı

Milli Saraylar bünyesine yeni alınacak 232 kişi işçi alımı ve memur alımı için başvurular alınmaya devam ediyor. Kamu kurumu tarafından yapılan kamu personel alımı için açıklamalarda başvuru şartları personel alımı yapılacak boş kadro ve ünvanlar var.

Milli Saraylar İdaresi Başkanlığı tarafından yapılan resmi ilan açıklamaları ile kurum bünyesinde çalıştırılmak üzere 232 işçi alımı ve memur alımı için şartları yayınladı. Milli Saraylar bünyesine yapılacak personeller 29 kişi sürekli işçi alımı kadrolarına 203 kişi sözleşmeli personel kadrolarına yerleştirilecek.

Kurum tarafından yapılan açıklamada alınacak personellerin seçiminde 2020 ve 2021 yılı düzenlenen Kamu Personeli Seçme Sınavı puanları kullanılacak.

Kamuya Yeni Memur Alımı 203 Kadro ve Unvan Açılımı

Kamuya yeni memur alımı kadroları içerisinde 83 kişi Güvenlik Görevlisi alımı için adaylardan 23 kişi lise mezunu adaylar arasından KPSS P94 puanı ve sözlü sınavı, 30 kişi bölüm şartı aranmaksızın ön lisans mezunları arasından KPSS P93 puanı esas alınarak, 30 kişi bölüm şartı aranmaksızın lisans mezunları arasından P3 puanı esas alınarak seçilecek.

Elektrik Teknisyeni 6 kişi, Bilgisayar Teknisyeni 2 kişi, Tesisat Teknisyeni 5 kişi, Klima Teknisyeni 1 kişi, Santral Telefon Haberleşme Teknisyeni 2 kişi, Metal işleri Teknisyeni 5 kişi meslek liseleri ilgili bölüm mezunları arasından KPSS P94 puanı en az 60 olan adaylar arasından seçilecek.

Elektrik Teknikeri 5 kişi, Bilgisayar Teknikeri 2 kişi, El Dekoru Teknikeri 5 kişi, Seramik Model Kalıp Teknikeri 1 kişi ön lisans ilgili bölüm mezunları arasından P93 puanı en az 60 olan adaylar arsından seçilecek.

Şoför devlet personel alımı kadrosuna 8 kişi en az lise mezunu 46 yaşından gün almamış ve en az B sınıfı ehliyete sahip olan KPSS sınav şartsız olarak kamu personeli alımı olacak.

Temizlik Görevlisi alımı olarak 27 kişi alınacak ve lise mezunu ve P94 Puanı en az 60 puanlı adaylar arasından,

Müze Görevlisi alımı olarak 12 kişi memur alımı için adayların lisans ilgili bölüm mezunu olmaları ve P3 puanı en az 60 olan adaylar arasından,

Büro Görevlisi alımı olarak 9 kamu personeli alımı için adayların bölüm şartı aranmaksızın lisans mezunu olması ve P3 puanı en az 60 olanlar arasından,

El Dekoru Personel Alımı olarak 5 kişi lisans ilgili bölüm mezunları arasından KPSS siz alınacaklar.

Bilgisayar Mühendisi alımı için 1 kişilik kadroya P3 puanı en az 60 olan adaylar arasından,

Çözümleyici alımı 1 kişi adayların alımı için adayların lisans mezunu olması ve P3 puanı en az 60 olanlar arasından,

Obje Bakım ve Taşıma Restoratörü alımı için 10 kişi kadroya ön lisans mezunu ve P93 puanı 60 olan adaylar arasından,

Metal Restoratörü alımı 2 kişi adayların 1 kişi P3 ve 1 kişi P93 puanı ile alınacak,

Kağıt Restoratörü alımı 5 kişi personel alımı 3 kişisi P3 puanı ile 2 kişisi P93 puanı ile alınacak,

Tekstil Restoratörü alımı 3 kişi personeller 2 kişi P3 puanı ile 1 kişi P93 puanı ile alınacak,

Kalemkar alımı 3 kişi sözleşmeli personel alımında 2 kişi P3 puanı ile 1 kişi P93 puanı ile alınacak.

Milli Saraylar 29 İşçi Alımı En Az İlkokul Mezunları İçin

Milli Saraylar 29 işçi alımı için düzenlenecek olan sınava en az ilkokul mezunu ve istenilen çıraklık, kalfalık, ustalık ve mesleki yeterlilik belgesi sahipleri arasından seçilecek.

Milli Saraylar 203 Personel Alımı Başvuruları

Milli Saraylara yapılacak 203 personel alımı işçi alımı ve memur alımı için başvuru şartlarını taşıyan tüm kamu personeli adaylarının 24 Aralık 2021 tarihine kadar başvuru işlemlerinin “isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr” adresi üzerinden başvuruların yapılaması gerekiyor.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
8 Yorum