MGM MÜLAKATSIZ 78 Personel Alımı Sonuç Ekranı

MGM MÜLAKATSIZ 78 Personel Alımı Sonuç Ekranı

Sözleşmeli personel alımı 26-03 Mayıs Meteoroloji Genel Müdürlüğü personel alımı sona erdi. KPSS puanları ile yerleştirme süreci nasıl işliyor, peki ya taban puanlar? MGM personel alımı ilan sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte detaylar...

MGM Mülakatsız Personel Alımı Sonuç Ekranı Duyurusu

Meteoroloji Bürosu geçtiğimiz günlerde sözleşmeli işçiler için bir işe alım çağrısı duyurdu. Yukarıdaki açıklamaya göre, Genel Meteoroloji İdaresi açığı kapatmak için yetmiş sekiz sözleşmeli işçi duyurdu. Bu şartlar altında uygulama kapatılmıştır.

Henüz başvuru yapmamış olanlar başvurabilir. Ayrıca başvuru sahipleri bilgilerini güvenli bir şekilde girdikten sonra aşağıdaki bilgileri takip ederek başvuru değerlendirme sürecine ilişkin bilgilere ulaşabilir ve merak edilen soruları giderebilirler.

78 Sözleşmeli İşçi Alımı Kotası Nedir?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM), toplam 42 farklı ilde görevlendirilmek üzere çeşitli alanlarda sözleşmeli işçi alımı yapıyor. İlgili satın alımlar; 4 sözleşmeli mühendis,1 sözleşmeli büro personeli, 59 temizlik personeli, 2 sürücü, 12 sözleşmeli koruma ve koruma (silahlı).

mgm-mulakatsiz-78-personel-alimi-sonuc-ekrani.jpg

Başvurular kapanacak. MGM Sözleşmeli Personeli istihdam başvuruları 10 Mayıs 2023 tarihinde başlamıştır. 26 Mayıs 2023 tarihine kadar yapılan başvurular geçerli sayılacaktır. Bu bağlamda, Adaylar sadece Kariyer Adresleri üzerinden başvuru yapabilirler.

Personel Alımı İlanının Başvuruları Nasıl Derecelendirildi?

Adaylar, başvurularının nasıl değerlendirileceğini bilmek isterler. Bu kapsamda, KPSS puanı ile yapılan başvurular, yalnızca KPSS puanına göre yapılacak değerlendirme ile belirlenecektir. Bu kapsamda adaylar, şehir ve kapasite dikkate alınarak en yüksekten en düşüğe doğru sıra ve sıra ile belirlenecek olup, yazılı veya sözlü sınav yapılmayacaktır.

KPSS puanının yüksek olması tek başına sizi bir reklamda sözleşmeli pozisyona götürmez. Pozisyon için genel ve özel şartları taşımayan adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır. Yanlış, yanıltıcı veya yanlış bilgi verenler ile tutarsız bilgi nedeniyle değerlendirmeye alınmayan adaylar bu durumdan herhangi bir hak talep edemezler.

Tercih Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

MGM sözleşmeli alımı başvuruları 26 Mayıs 2023 tarihinde sona erdi ve sonuçlar en geç 15 Haziran 2023 tarihinde açıklanacağı tahmin edilmektedir.

MGM İlanı, 2023 son dakika Meteoroloji Genel Müdürlüğü ilanı, son dakika 2023 mülakatsız sözleşmeli personel alımı, 2023 kamu personeli alımı.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
10 Yorum