Mersin Belediyesi KPSS Şartsız Müzisyen Alacak

Mersin Belediyesi KPSS Şartsız Müzisyen Alacak

Mersin Büyükşehir Belediyesi, İŞKUR kurumdışı işçi alımı ilanları bünyesinde KPSS’siz müzisyen alımı yapacağını duyurdu. Belediye tarafından yayınlanan işçi alımı ilanına göre 12 farklı kadro da alım yapılacaktır. İşçi alımı için gerekli olan tüm...

Mersin Büyükşehir Belediyesi, bünyesine bağlı idari birimde personel eksikliğini tamamlamak için İŞKUR üzerinden müzisyen alımı yapacağını duyurdu. Yayınlanan başvuru kılavuzuna göre 12 farklı kadro da 36 müzisyen alımı yapılacaktır. Müzisyen alımına dair bütün detayları sizler için haber içeriğimiz de derledik...

mersin-belediyesi-kpss-sartsiz-isci-aliyor.jpg

Müzisyen Alımı Duyurusu

Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak olan müzisyen alımın da kadro dağılımı şu şekildedir:

1 ses sanatkarı, 2 vurmalı sazlar sanatçısı, 1 viyolonsel sanatçısı, 2 viyola sanatçısı, 2 trompet sanatçısı, 3 trombon sanatçısı, 4 saksafon sanatçısı, 1 korno sanatçısı, 6 keman sanatçısı, 12 halk oyunları oyuncusu, 1 gitar sanatçısı ve 1 flüt sanatçısı kadrosun da alım yapılacağı açıklandı.

İşçi Alımı (Müzisyen) Genel Müracaat Şartları

İŞKUR üzerinden Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlanan ilana göre Türk uyruklu olmayan adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır. Sınav tarihi itibariyle 18 yaşından küçük olan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir. Personel adaylarının görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığının bulunmaması gerekmektedir. Başvuru yapacak olan erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gereklidir.

En az lise mezunu adayların başvuruları kabul edilecek olup; önlisans ve lisans düzeyin de başvuru yapacak olan adaylar da kılavuzda yayınlanan kadroya göre başvuru yapabileceklerdir.

İstihdam edilecek olan personellerin klavye alanında deneyimli olması gerekmektedir.

Başvuru yapacak olan adaylardan KPSS puan şartı istenmemektedir. KPSS'siz işçi alımı yapılacaktır.

Müzisyen Müracaatları Nasıl Yapılacak?

Mersin Büyükşehir Belediyesi, tarafından yayınlanan ilana göre başvuru yapmak isteyen adaylar için başvurular online olarak alınacaktır. Adaylar için başvurular 8 Kasım 2022 tarihin de alınmaya başlamıştır. Adaylar başvurularını 2 Aralık 2022 tarihine kadar tamamlamış olmaları gerekmektedir. Başvurular, Mersin Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Bilim Ulaştırma Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi web sitesi üzerinden online (elektronik) başvuru alınacaktır. Farklı yollarla yapılan başvurular Belediye tarafından kabul edilmeyecektir.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

İnstagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.