MEB En Az Lise 22 Bin TL Maaşla Büro Personeli Alımı Yapacak

MEB En Az Lise 22 Bin TL Maaşla Büro Personeli Alımı Yapacak

Millî Eğitim Bakanlığı büro personeli alımı yapacağını açıkladı. En az lise mezunlarından yapılacak olan alım için KPSS’siz alım olacağı açıklandı. Ortalama 22 bin TL maaşla alım gerçekleşecektir. İlana ilişkin detaylar haberimizde verilmiştir.

Büro Personeli Alımı İş İlanları

Millî Eğitim Bakanlığı bağlı Öğretmenevi Müdürlüğü, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere büro personeli alımı yapacağını açıkladı. Lise, önlisans ve lisans mezunlarından başvuruların kabul edileceğini açıklayan kurum işe alınacak olan personelleri yapılacak olan kura işlem sonucuna göre belirleneceği açıkladı. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan detaylarını ve İŞKUR iş ilan numarasını haberimizde sunduk.

Büro Memuru Alımı Başvuru Koşulları

En az lise en fazla ise lisans diplomasına sahip olanlardan alım yapılacaktır. Adayların istenilen öğrenim düzeyinde konaklama – seyahat, otelcilik turizm işletmeciliği alanlarından birinden mezun olması gerekmektedir.

İlgili alanlarda çalışmış olduğunuzu sevgi k döküm raporu ile belgelendirmeleri istenmektedir.

Temel iş sağlığı ve güvenliği sertifikasına sahip olan adaylardan yapılacak olan alım ilanı için temel ihtiyacım sertifikasına da sahip olmanız istenmektedir.

Kadın ve erkek adaylardan müracaatlar kabul edilecek olup, ilanın yayın tarihi itibariyle 36 yaşından gün almamış olmanız gerekmektedir.

Kura İşlemleri

İşe alınacak olan personeller başvuru sürecinin tamamlanmasının ardından yapılacak olan kura işlemine göre belirlenecektir kura işlemi 3 Kasım 2023 tarihini öğretmen evi müdürlüğü bünyesinde gerçekleşecektir. Personeller devlet memuru statüsünde olmayıp daimî işçi statüsünde sözleşmeli olarak işe alınacaklardır.

Kamu Personel Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Nevşehir iş ilanları kategorisinde Öğretmenevi Müdürlüğü bünyesinde tam zamanlı istihdam edilmek üzere kamu işveren statüsünde yayımlanmış olan bu ilana müracaatlar 30 Ekim 2023 tarihi itibariyle başlamıştır. Yukarıda verilmiş olan şartları sağlayan adaylar için ise son başvuru tarihi 3 Kasım 2023 olarak açıklanmıştır.

Adaylar başvurularını İŞKUR aracılığı ile online olarak yapmaları gerekmektedir aynı zamanda 2 Kasım 2023 tarihi mesai bitimine kadar istenilen evrakları teslim etmeyen adaylar ise kuraya katılamayacaklardır. İŞKUR iş ilan numarası: 00007892093

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.