KMÜ Hastane Kamu Personel Alımı Başvuru Kılavuzu

KMÜ Hastane Kamu Personel Alımı Başvuru Kılavuzu

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi hastane kamu personel alımı başvuru kılavuzu resmi gazete ’de yayınlandı. KMÜ yerleştirme işlemini KPSS sıralaması ile yapacak. KPSS taban puan şartsız ilana nasıl başvuru yapılacağı haberimizde…

KMÜ Hastane Kamu Personel Alımı İlanları Resmi Gazete İlanı

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi ilanına göre KPSS taban puan şartsız personel istihdam ediyor. Sağlık teknikeri ve programcı branşlarında yerleştirme işlemi yapılacak.

KMÜ Sağlık Personeli Alımı Başvuru Şekli

Başvuru yapacak adayların https://www.kmu.edu.tr/ web adresinde “Duyurular” kısmında bulunan Başvuru Formunu indirerek eksiksiz bir şekilde doldurması, istenilen belgelerle birlikte başvuru tarihleri içinde Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Yunus Emre Yerleşkesi Rektörlük Binası 1. Kat Personel Daire Başkanlığına 5 Nisan 2024 tarihi mesai saati bitimine kadar şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Sağlık teknikeri alımı: Diş Protez, Diş Protez Teknikerliği, Diş Protez Teknolojisi önlisans programlarının birinden mezun olmak. Belgelendirmek kaydıyla alanında en az 5 (beş) yıl deneyim sahibi olmak.

Programcı alımı: Yükseköğretim Kurumlarının Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği, Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilgisayar ve Enformatik Mühendisliği, Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Bilgisayar Teknolojisi Öğretmenliği, Bilgisayar ve Kontrol Öğretmenliği, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretimi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi, Matematik, Fizik veya İstatistik lisans programlarının birinden mezun olmak. Bilgisayar programcılığı alanına ilişkin ders aldığını belgelendirmek veya bu alanda Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika sahibi olmak. En az D düzeyinde YDS veya dengi yabancı dil bilgisine sahip olmak.

Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

Adayın başvurduğu ünvan niteliğine göre KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak. Karaman iş ilanları olarak açıklandı.

Önlisans mezunları için 2022 KPSS (P93) ve lisans mezunları için 2022 KPSS (P3) puan türü esas alınacaktır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.