Kişisel Verileri Koruma Kurumu İlanı! 5 Kamu Personel Alım

Kişisel Verileri Koruma Kurumu İlanı! 5 Kamu Personel Alım

Kişisel Verileri Korumu Kurumu, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kamuya 5 kamu personeli alımı yapacak. 5 farklı pozisyonda yapılacak olan personel alımlarında adaylar en az 2 farklı pozisyona başvuru yapabileceklerdir.

Kişisel Verileri Korumu Kurumu, tarafından yayınlanan ilana göre 5 kamu personeli alımı yapılacak. Alımlar 1 kıdemli sistem uzmanı, 1 kıdemli bilgi güvenliği uzmanı, 1 ağ uzmanı, 1 yazılım geliştirme uzmanı ve 1 veri tabanı uzmanı kadrolarında yapılacaktır. Adaylar başvuru süreci tamamlandıktan sonra yazılı ve sözlü sınav yapılarak işe alım işlemleri tamamlanacaktır.

Kamu Kurumu Başvuru Şartları

Kişisel Verileri Koruma Kurumu, bünyesinde yayınlanan kamu personeli alımı ilanına başvuru yapacak olan adaylar için başvuru şartları: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak. Kamu haklarında mahrum olmamak. Arşiv ve güvenlik soruşturmasında olumlu sonuçlanmak. Erkek adaylar için askerlik ilişiğinin olmaması. 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak. Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden birinden mezun olmak. Alanına en az 5 yıl deneyim sahibi olmak. Alt yapı donanımları hakkında bilgi ve tecrübe sahibi olmak. Güncel programlama dillerinden en az 2 tanesini bilmek. ÖSYM tarafından yapılan KPSS 2021 veya KPSS 2022 sınavlarından en az birine katılmış olmak. YDS sınavına katılmış olmak.

icerik-001.jpg

Memur Alımı Başvuru Belgeleri

Güncel programlama dillerinden en az iki tanesini bildiğini belgelendirmek.

Sertifikalar ile bilgi ve tecrübeyi gösterir belge

Fotoğraflı özgeçmiş belgesi

KPSS sonuç belgesi

YDS sonuç belgesi

Personel Alımı Tarihi ve Şekli

Kişisel Verileri Koruma Kurumu, bünyesinde yayınlanan ilana başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını 11 Kasım 2022- 25 Kasım 2022 tarihleri arasında Kariyer Kapısı üzerinden gerçekleştirilecek olup duyuruda belirtilen süre içinde şahsen veya posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Adaylar başvurularını yaptıktan sonra ‘Başvurularım’ ekranından ‘Başvuru Alındı’ mesajını kontrol etmeleri gerekmektedir.

2022 Yılı Bilişim Personeli Maaşı Ne Kadardır?

2022 Temmuz ayı itibariyle ortalama bilişim personeli maaşı 10.500 TL’dir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.