Kişisel Verileri Koruma Kurumu 7410 TL Maaşla Kamu Personel Alımı

Kişisel Verileri Koruma Kurumu 7410 TL Maaşla Kamu Personel Alımı

Kişisel Verileri Koruma Kurumu 10 kamu personeli alımı yapacağını ilan etti. Kişisel verileri koruma uzman yardımcısı alımlarını unvanlarında yapılacak. KVKK personel alımına kimler başvuru yapabilecek.

KVKK Kamu Personeli Alımı Duyurusu

Kamu Kurumu tarafından yapılan açıklamaya göre alınacak 10 kişi Kişisel Verileri Koruma Uzman Yardımcısı kamu personeli olarak kurum bünyesinde istihdam edileceği belirtiliyor. Alımı yapılacak kişilere 7410 TL maaş ödemesi yapılacak.

Sınav başvuruları 31 Ağustos 2021 ile 27 Eylül 2021 tarihleri arasında kurumun resmi internet sitesinden yer alan indirilerek doldurulacak kişisel verileri koruma uzman yardımcılığı sınavı başvuru formuna, kurum tarafından istenilen belgelerin eklenmesi şartları başvuru süresi içerisinde kuruma şahsen veya posta yoluyla teslim edilerek yapılacaktır.

Başvuruda Gerekli Belgeler

Kurum tarafından istenilen kişisel verileri koruma uzman yardımcılığı yarışma sınavı başvuru formu, YDS (yabancı dil Sınavı) sonuç belgesinin aslı veya fotokopisi, Kamu personeli seçme sınavından İstenilen puan şartının karşıladığına dair belge, 3 adet vesikalık fotoğraf ve T.C kimlik belgesi / Nüfus cüzdanı belgeleri ile başvurular yapıla bilecektir.

Başvuruda Aranan Şartlar

Kamusal haklardan mahrum olmamak, başvuru yapacak adayların Taksirli suçlardan yargılanmamış olması, KPSS 2021 yılı veya 2020 yılı en az 75 puan almış olma şartlarının arandığı belirtiliyor.

Öğrenim Şartları

Başvuru yapacaklar için öğrenim şartları olarak hukuk fakültelerinden 4 yıllık Lisans mezunu, siyasal bilgiler, iktisadi ve idari bilimler, iktisat ve işletme bölümlerinden mezun olma, mühendislik alanında elektronik, elektrik-elektronik, elektronik ve haberleşme, bilgisayar mühendisliği ve bilişim sistemleri mühendisliği bölümlerinden mezun olmak şartları aranmaktadır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.