Kayseri Üniversitesi İlkokul Mezunu Temizlik İşçi İlanı

Kayseri Üniversitesi İlkokul Mezunu Temizlik İşçi İlanı

Temizlik işçisi olmak istiyor musun ama yaş sınırına mı takılıyorsun? O halde bu ilan tam sana göre, ilkokul mezunu olanların başvuru yapacağı ilan detaylarına üst yaş sınırı şartı aranmaksızın alımlar yapılacaktır! Detaylar haberimizde...

Kayseri Üniversitesi işçi kadrosunda yeni çalışma arkadaşları aranıyor. Daimi kadrolu olarak alım yapılacaktır. İşe alım sürecinde deneme süresi uygulanacaktır. Deneme süresinde olumsuz sonuçlanmış olanların atamaları iptal edilecek ve hak sahibi olamayacaklardır. Müracaat için vatandaşlardan başvurular bugün itibariyle alınıyor!

Temizlik İşçi Alımı Şartları Nedir?

İlanın son başvuru tarihi itibariyle en az ilkokul mezuniyeti şartını taşımaları gerekiyor. Alım sürecinde mevzuat hükümlerine göre ilerleme kaydedilecektir. Türk uyruklu olmayanlar başvuru yapamaz. Askerlik ilişiğinin olmaması gerekiyor. Dönüşümlü olarak çalışılacaktır. Devlet güvenliğine karşı suçtan yargılanmış ve karışmış olanlardan alım yapılacaktır. Arşiv soruşturmasında olumsuz sonuçlananlardan alım yapılacaktır.

Kura ve Sınav Detayları!

Noter huzurunda kura işlemi yapılacaktır. Kadronun dört katı sayısında kuraya işçi katılacaktır. Aynı zamanda olası durumlar için yedek işçi listesi de belirlenecektir. Nihai listede ismi olanlar sözlü sınava alınacaktır. En yüksek puana sahip olanlar kadro sayısınca işe alınacaklardır.

Başvuru Belgeleri Nedir?

Askerlik durum belgesi, 2 tane fotoğraf, diploma belgesi, nüfus cüzdanı fotokopisi, başvuru formu ile dilekçe istenmektedir. Aynı zamanda TMY komutanlık yazısı ve hastane raporu isteniyor.

İş İlanı Başvuruları Nasıl Yapılacak?

Başvurular bugün başlamıştır. 20 Mart 2023 tarihine kadar tamamlanacaktır. 00007381412 İŞKUR ilan numarası ile başvurular alınacaktır. Dijital olarak alımlar yapılacaktır.

Temizlik Personelinin Görevleri Nedir?

Üniversite tarafından dış ve iç mekanlarda fakülte ve meslek yüksek okullarda görevlendirilmek üzere alım yapılacaktır. Yerleri silme, süpürme, parlatma, yıkama, toz alma ve çöp toplama vb. işlerde görevlendirmeler yapılacaktır.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayın

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.