Kayseri Üniversitesi 19 Güvenlik, Temizlik ve Büro Personeli Alacak

Kayseri Üniversitesi 19 Güvenlik, Temizlik ve Büro Personeli Alacak

Resmi Gazete ilanına göre Kayseri Üniversitesi 19 koruma ve güvenlik görevlisi, temizlik görevlisi ve büro personeli alımı yapacağını duyurdu. Kurum tarafından çıkılan ilana göre lise, MYO ve Fakülte mezunları başvuru yapacak.

Kayseri Üniversitesi 19 Kamu Personeli Alımı İlanları

Resmi Gazete ilanına göre koruma ve güvenlik görevlisi alımı, temizlik görevlisi alımı ve büro personeli alımı yapılacak. Adaylar nitelik kodlarına dikkat ederek başvuru yapması isteniyor. Kılavuz içerisinde verilen branş karşılığı nitelik kodları üzerinden işlem yapılacak.

Memur Alımı Başvuru Şekli

Başvurular e-Devlet Kapısı üzerinden “Kayseri Üniversitesi - Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım” hizmeti veya “Kariyer Kapısı” https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr internet adresi üzerinden 05 Aralık 2023 – 19 Aralık 2023 tarihleri arasında alınacaktır.

Nitelik Kodları ve Özellikleri

4531-Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği, Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilgisayar ve Enformatik Mühendisliği, Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği lisans programlarının birinden mezun olmak.

4533-Yazılım Mühendisliği veya Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği lisans programından mezun olmak.

4459-Maliye, Muhasebe ve Maliye veya Maliye-Muhasebe lisans programından mezun olmak.

4502-İnsan Kaynakları Yönetimi veya İnsan Kaynakları lisans programından mezun olmak.

4431-İşletme, İşletmecilik, İşletme Bilgi Yönetimi lisans programlarının birinden mezun olmak.

3389-Özel Güvenlik ve Koruma, Savunma ve Güvenlik, Güvenlik, Kamu Güvenlik ve Asayişin Sağlanması önlisans programlarının birinden mezun olmak.

2001-Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak.

5001-Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavından (YDS) İngilizce dilinden en az (D) düzeyinde puan almış olmak. (Yabancı dil sınav sonuç belgelerinin eşdeğerlikleri ve geçerlilik süresi ile ilgili ÖSYM'nin, bu ilanın son başvuru tarihi itibarıyla geçerli olan "Yabancı Dil Sınavları Eşdeğerlikleri" hakkındaki kararı esas alınacaktır.)

5002-Erkek adaylarda 170 cm den kısa olmamak ve boy uzunluğunun cm cinsinden son 2 rakamı ile kilosu arasında farkın 15 den fazla 13 den az olmaması. (Örneğin;170 cm boyunda olan bir adayın kilosunun 70+15=85’ten fazla, 70-13=57’ten az olmaması gerekmekte olup, bu durumun başvuru süresi içerisinde Resmi Sağlık kuruluşlarından alınacak rapor ile belgelendirilmesi gerekmektedir)

5003-Son başvuru tarihi itibariyle silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartının geçerlilik süresinin dolmasına en az 1 yıl kalmış olmak.

5004-MEB onaylı veya Yükseköğretim Kurumları Sürekli Eğitim Merkezleri tarafından verilen Hijyen Sertifikasına sahip olmak.

5005-Büro hizmetleri alanında en az 5 (beş) yıl mesleki tecrübeye sahip olmak. Tecrübe bilgisini barkotlu SGK hizmet dökümü ile ibraz etmek.

5006-MEB onaylı veya Yükseköğretim Kurumları Sürekli Eğitim Merkezleri tarafından verilen Kişisel Verilerin Korunması ve Bilgi Güvenliği Yönetimi Sertifikasına sahip olmak. Kayseri iş ilanları olarak açıklandı.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.