Karayolları KGM 12.Bölge Müdürlüğü Personel Alımı 5859 TL Maaş

Karayolları KGM 12.Bölge Müdürlüğü Personel Alımı 5859 TL Maaş

Karayolları Genel Müdürlüğü personel ve kamu işçi alımı için ilana çıktı. KGM 12.Bölge Müdürlüğü iki farklı ilan ile vatandaşlara duyuru yaptı. KGM personel alımı başvuruları Türkiye İş Kurumunda nasıl yapılacağı paylaşıldı.

Karayolları Genel Müdürlüğü Personel Alımı Duyurusu

KGM personel ve kamu işçi alımı için İŞKUR ilanları yayınlayarak başvuru kabul etmeye başladı. TCK 12.Bölge Müdürlüğü Destek Hizmetler Şube Müdürlüğü Erzurum adresi çalışma İli olarak ilan edilmiştir. Büro işçi alımı ve beden işçisi alımı unvanlarında alım gerçekleşecektir. Başvuruları aşağıda verilen İŞKUR İş İlan numaraları ile birlikte 5 Kasım 2021 tarihi bitimine kadar yapılması gerekiyor. Alımı yapılacaklara maaş olarak 5859 TL ödenecek.

Düz İşçi Alımı

Adaylar başvurularını 00006365334 iş ilan numarası ile yapacaktır. Askerliğini tamamlamış, muaf veya tecilli olmak (erkek adaylar için), KPSS sınavına girmiş olmak. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamak.

kgm-personel-alimi.jpg

Adayların vardiyalı ve arazide çalışmaya engel durumunun olmaması gerekmektedir. (İşe Alınacak işçi Düz İşçi unvanlı işçi pozisyonunda çalışacaktır.) Eski hükümlü veya terörle mücadelede yaralanan (TMY) statüsünde olan adayların başvurusu alınıyor. Önlisans mezunu olanların başvurusu alınacak.

Büro İşçi Alımı

Başvuru ilan 00006365522 numarası olarak sunuldu. Askerliğini tamamlamış, muaf veya tecilli olmak (erkek adaylar için), EKPSS sınavına girmiş olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamak. Başvurunun son günü itibarıyla ihtiyaç duyulan unvana uygun olarak talep edilen eğitim durumu ve özel şartlara haiz olması gerekmektedir. Adaylar önlisans mezunu olması gerekmektedir.

Erzurum İl genelinden başvuru kabul edilecek.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum