Karabük Üniversitesi Kamu 64 Güvenlik, Temizlik ve Şoför Alımı

Karabük Üniversitesi Kamu 64 Güvenlik, Temizlik ve Şoför Alımı

Karabük Üniversitesi kamu personeli alımı olacağını duyurdu! Kamu personelinden istenilecek Koşullar nelerdir? Adayın sağlayacak nitelikleri nelerdir? Başvuru süreci nasıl işleyecek? Güvenlik görevlisi alımı, temizlik personeli alımı ve şoför alımı yapılı

Karabük Üniversitesi tarafından yayımlanan duyurulara göre Üniversite bünyesinde İstihdam sağlamak üzere 6 farklı branşlarda 64 kamu personeli alımı olacağını duyurdu adayların dikkatine. Maxsimum 28 Şubat gününe kadar müracaat edileceğini duyurdu.

Personel Alımı Branşları

Sıhhi tesisatçı alımı, şoför alımı, koruma ve güvenlik görevlisi alımı, temizlik görevlisi alımı ve büro personeli alımı yapılıyor. Her branşa göre öğrenin durumu değişiyor. Lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar branş durumuna göre başvuru yapabilecektir.

Müracaat adayları için istenilecek belgeler

Başvuru formu (Üniversite sayfasından alabileceklerdir),

Nüfus Cüzdanı/Türkiye Cumhuriyeti Kimlik kartı,

Son 5 ay içinde çekilmiş vesikalık fotoğrafı,

Erkek personelleri için askerliğine dair ilişiği kesilmiş beyan eden belge,

Sosyal Güvenlik Kurumundan Hizmet dokümanları,

Müracaatta bulunan adaylar için müracaat yapacakları branşların istenilen niteliklere sahip olması gerekmektedir sahip olmayan adayların müracaatı kabul edilmeyecektir.

Devlet Personel Alımı Yapacak müracaat adayların için duyurulur

Müracaat aday personeli için başvurularını Kastamonu Üniversitesi tarafından belirlenen tarih aralığı için de başvurular gerçekleştirilecektir süre zarfı dışında başvurular kabul edilmeyecektir.

Memur Alımı Müracaat Süreci

Kastamonu Üniversitesi tarafından yayınlanan ilan göre 64 personel istihdamı sağlamak üzere Üniversite sayfasında ilan edilen başvuru süreci 28 Şubat 2022 gününe kadar Müracaat yapılabileceğini duyurdu adayların dikkatine sunuldu.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.