Kamuya KPSS Puanı İle 15 İşçi Ve Büro Memuru Alımı

Kamuya KPSS Puanı İle 15 İşçi Ve Büro Memuru Alımı

Kamu memur alımı ve işçi alımı genelinde güncel olarak iş ilanları yayınlandı. Son dakika olarak açıklanmış olan kamu personeli alımı ile Konya Teknik Üniversitesi Rektörlüğü bünyesine Mühendis, Tekniker, Güvenlik ve büro memuru alımı yapılacak.

Konya Teknik Üniversitesi Rektörlüğü personel daire başkanlığınını yayınladığı üniversite personel alımı ilanları ile birlikte kurum içerisinden çeşitlik birimlerde çalıştırılmak üzere daimi olarak 15 kişi Mühendis, Tekniker, Büro memuru alımı, Güvenlik görevlisi ve Temizlik personeli alımı gerçekleştireceğini açıkladı.

Üniversite Memur Alımı Ve İşçi Alımı Başvuru Şartları Nedir?

Mühendis alımı balvuru yapacak olan adayların İnşaat Mühendisliği Bölümü lisans mezunu olması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, mesleği ile ilgili alanda en az 3 yıl deneyimli olduğunu belgelendirmesi ve Statik analiz tasarım ve modelleme programlarından en az bir tanesini aktif olarak kullanabilmesi gerekiyor.

Üniversite memur alımı ilanı için iş başvurusu yapacak olan kişilerin Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı ön lisans programlarının birinden mezun olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması, Son başvuru tarihi itibarıyla 35 yaşını doldurmamış olması ve çalışma hazırlıklarını yürütmek ve ilgili raporları hazırlaması gerekmekte.

Kamu büro personeli alımı için çalışmak isteyen kişilerin Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama, Web Teknolojileri ve Programlama, Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, Bilgisayar Teknolojileri ve Yönetimi, Bilgisayar Teknolojisi, Bilgisayar Donanımı, Bilgisayar Teknolojileri ve Bilişim Sistemleri, Muhabere ve Elektronik Bilgi Sistemleri ön lisans programlarının birinden mezun olması, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve analiz ve raporlama becerileri gelişmiş olması gerekiyor.

Üniversite güvenlik alımı başvuru işlemlerinde bulunmak isteyen adayların Lise ve dengi okul mezunu olması, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması, En az 2 yıl güvenlik görevlisi olarak çalıştığını SGK Hizmet Dökümü ile belgelendirmesi, sonuç ve çözüm odaklı çalışan, analitik düşünebilen olması ve 35 yaşını doldurmamış olması gerekiyor.

Temizlik personeli alımı için görev yapmak isteyenlerin Lise ve dengi okul mezunu olması, emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olması, Temizlik görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalık ve benzeri engelleri bulunmaması ve görevini devamlı yapmasını aksatacak vücut veya akıl hastalığı ile ilgili herhangi bir engeli bulunmaması gerekmekte.

Üniversite İş Başvurusu İçin Gerekli Belgeler Nedir?

Fotoğraflı başvuru formu. (Üniversitemizin web sayfasından temin edilecektir.)

Nüfus cüzdanı fotokopisi.

Diploma veya mezuniyet belgesi fotokopisi.

2020 KPSS (B) Grubu Sınav Sonuç Belgesi.

Nitelikler bölümünde istenilen alanlarda çalıştığını gösterir, çalışma/görev belgeleri veya sertifikalar.

Barkodlu SGK Hizmet Dökümü. (E-Devletten barkodlu alınacaktır.)

Erkek adaylar için terhis veya askerlikten muaf olduğunu gösterir belge.

S-8 kadrosu için Özel Güvenlik Görevlisi kimlik kartı fotokopisi.

Kamu Güncel Personel Alımı Başvuru Tarihi Nedir?

Devlet işçi alımı ve memur alımı için son başvuru tarihi 24 Haziran 2022 olarak açıklandı.

Üniversite iş başvuru işlemleri için tüm adayların aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Konya Teknik Üniversitesi Rektörlüğü, Personel Daire Başkanlığı Akademi Mah. Yeni İstanbul Cad. No:235/1 Selçuklu/KONYA

Anlık olarak iş ilanlarına ulaşmak için cep uygulamamızı indirin.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.