Kamu Üniversitesi 30 Memur ve İşçi Alımı

Kamu Üniversitesi 30 Memur ve İşçi Alımı

Üniversite tarafından Resmi Gazete’de yapılan açıklamada 30 kamu personeli ve memur alımı yapılacağı belirtildi. Başvuru yapacak adaylar için detaylar haberimizde yer almaktadır.

İş ilanları hız kesmeden yayınlanmaya devam ediyor. Resmi gazete çeşitli ilanlar iş ilanları kapsamınca paylaşılan ilana göre kamu üniversitesi 30 memur alımı yapacağını duyurmuştur.

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Personel Alımı

Kurum tarafından resmi gazete üzerinden kılavuz şeklinde yayınlamış olduğu iş ilanına göre farklı farklı unvanlarda memur ve işçi alımı yapılacağı ilan edilmiştir.

Başvuru yapacak adaylar için kamu personeli alımı yapılacak unvanlar 3 büro personeli, 6 bakım ve onarım personeli, 6 temizlik görevlisi ve son olarak 15 güvenlik görevlisi olacak şekilde kadro dağılımı yapılmıştır.

Alımlar Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesine yapılacaktır.

Üniversite Personel Alım Başvuru Şekli

Başvuru yapmak isteyen adaylar için üniversite personel alım başvuruları başvuruda gerekli olan belgelerin başvuru tarihleri arasında üniversitenin personel daire başkanlığına yapılacaktır.

Başvuru yapacak adaylar için başvurular bu ilana başvurular resmi gazete üzerinden yayınlandığı tarih itibari ile alınmaya başlanmış olup en geç müracaatlar 15 gün içerisinde mesai saatleri içerisinde gerçekleştirile bilecektir.

Personel Alım Şartları

Güvenlik görevlisi olarak hizmet etmek isteyen adaylar için özel güvenlik ve koruma, savunma ve güvenlik, güvenlik, kamu güvenlik ve asayişin sağlanması, güvenlik ve koruma bölümlerinden en az ön lisans mezunu olma, KPSS sınavından en az 60 alma, başvuru yapacak adaylar için en az 1.70 boyunda olma ve özel güvenlik sertifikasına sahip olma şartı aranıyor.

Büro görevlisi olarak hizmet edecek adaylar için başvuru kılavuzunda yer alan bölümlerden mezun olma, 30 yaşından büyük olma ve KPSS sınavından en az 70 puan almış olma şartları ile alım yapılacaktır.

Bakım onarım personeli olmak isteyen adaylar için KPSS sınavından en az 70 puan almış olma, gerekli olan bölümlerden lise mezunu olma şartları aranmaktadır.

Temizlik görevlisi olmak isteyen adayların en az lise mezunu olması, 30 yaşını geçmiş olması son olarak KPSS sınavından 70 puan almak gerekiyor.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.