Kamu Sınavsız Ortaöğretim MYO Üniversite Mezun 25 Memur İşçi Alımı

Kamu Sınavsız Ortaöğretim MYO Üniversite Mezun 25 Memur İşçi Alımı

Kamu kurumu sınavsız ortaöğretim, MYO ve Üniversite mezunu 25 memur alımı ve işçi alımı yapıyor. Kamu personeli alımı başvuruları ne zaman yapılacak? Büro personeli, destek personeli ile koruma ve güvenlik görevlisi alımı yapılıyor.

Kamu sınavsız Ortaöğretim, MYO ve Üniversite mezunu 25 memur alımı ve işçi alımı iş ilanları yayınlandı. İlana göre büro personeli, koruma ve güvenlik görevlisi alımı ile destek personeli alınacak. Başvuru yapan adaylar arasından en yüksek KPSS puanına sahip olanlar işe yerleştirilecek. Adaylar kılavuz içerisinde verilen 3 tabloyu incelemesi önem arz ediyor.

Kamu Personeli Alımı Başvuru Genel Şartları Nedir?

Tercih edilecek pozisyonun tablo karşısında yer alan şartları taşıyor olmak.

2020 yılı KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak, lisans düzeyi için KPSSP3, ön lisans düzeyi için KPSSP93 ve ortaöğretim düzeyi için KPSSP94 puanı esas alınacaktır. Adayların KPSS puanının, başvurduğu ilanın KPSS puan türünde uygun olması gerekmektedir.

Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esasların ek 6. maddesi gereğince “İşe alınması açısından gerekli olan niteliklerden herhangi birinin taşımadığının sonradan anlaşılması, işe alınma açısından gerekli olan niteliklerden herhangi birini sonradan kaybetmesi…” hallerinde hizmet sözleşmesi kurumca tek taraflı olarak feshedilir.

Görevini yapmasına engel hastalığı bulunmamak.

Başvuruları Şahsen Yapılacak

Adaylar başvurularını 7 Aralık 2021 ile 21 Aralık 2021 tarihleri arasında (mesai saati bitimine kadar) Hakkari Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına ŞAHSEN yapacaklardır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum