Kamu Selçuklu Belediyesi 19 Kamu Personeli Alımı (Önlisans Lisans)

Kamu Selçuklu Belediyesi 19 Kamu Personeli Alımı (Önlisans Lisans)

Selçuklu Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 19 kamu personeli alımı yapıyor. Önlisans ve lisans mezunları arasından alım hangi artlarda ve nasıl yapılacağı detayları haberimizde…

Önlisans ve Lisans Mezunu Kamu Personeli Alımı

Selçuklu Belediyesi 2020 yılı KPSS sınavına girmiş ve belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak şartı ile bünyesinde istihdam edilmek üzere 19 kamu personeli alımı yapıyor.

Başvuru genel şartları

Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Erkek adayların askerliğini yapmış olması veya askerlikle ilişiği bulunmaması gerekmektedir. Türk Ceza Kanununun 53’üncü maddesinde belirtilen suçları işlememiş olmak, Adayların görevini yapmasına engel bir durumu bulunmaması gerekmektedir. İlan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak.

Özel şartlar

B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, 2020 yılı KPSS sınavına girmiş ve belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak.

On üç kişilik yapılacak memur alımında adayların 4 yıllık kamu yönetimi, iktisat ve işletme bölümlerinin birinden mezun olması isteniyor. Ayrıca bilgisayar işletmeni sertifikası almış olmak veya bu dersleri gördüğüne dair belge sunabilmesi gerekiyor. B sınıfı sürücü belgesi de diğer koşullar arasında yer aldı.

Selçuklu memur alım ilanında 2 kişilik kadroda aranan bölüm şartı ön lisans muhasebe mezunu olmaktır. MEB onaylı bilgisayar işletmeni sertifikası almış olmak, B sınıfı sürücü ehliyeti ve bilgisayar dersi gördüğüne yönelik belge sunmak gerekmektedir.

Başvuru Belgeleri

Nüfus cüzdanı, diploma veya mezuniyet belgesi, yabancı okul mezunları için denklik belgesi, KPSS sonuç belgesi, Erkek adayların askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı, adayların görevini devamlı yapmasına engel bir durumu olmadığına dair beyanı, 4 adet fotoğraf, Sürücü belgesinin aslı veya noter onaylı örneği isteniyor.

Başvuru tarihi ve şekli

Başvurular 16 Ağustos 2021 de başlayacak olup 20 Ağustos 2021 de bitmiş olacaktır. Başvurular Belediye Şeyh Şamil Mah. Doç.Dr. Halil Ürün cad. No:19 Selçuklu /  KONYA) adresine gidilip yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.