Kamu Kurumu Sınavsız Kurayla 23 Personel Alımı Yapacak

Kamu Kurumu Sınavsız Kurayla 23 Personel Alımı Yapacak

Türkiye İş Kurumu, kamu kurumu bünyesinde istihdam edilmek üzere 5 farklı kadroda sınavsız 23 personel alımı yapılacağı açıklandı. En az ilkokul mezunu adaylardan yapılacak olan alım ilanı için KPSS puan şartının aranmadığı belirtildi.

Güncel Personel Alımı İş İlanı

GOPAŞ Gaziosmanpaşa İnşaat Yatırım Şirketi tarafından yayımlanmış olan ilana göre tam zamanlı istihdam edilmek üzere 23 işçi alımı yapılacağı açıklandı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki bir firmadır.

En az ilkokul mezunu adaylardan yapılacak olan alım ilanı için sürece lisans, lise ve önlisans mezunu adaylarının da şartları sağlaması halinde katılacağı açıklandı. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan detayları sizlere sunuldu.

Personel Alımı Kontenjan ve Unvan Bilgisi

5 kişi şap işçisi, 5 kişi alçı dekorasyon işçisi, 3 kişi ahşap yer döşeme işçisi, 5 kişi inşaat boyacısı ve 5 kişi elektrik tesisatçısı kadro ve unvanlarında alım yapılacaktır.

Kamu İşçi Alımı Başvuru Kriterleri

5 elektrik tesisatçısı alımı: En az ilkokul mezunu adaylardan yapılacak olan alım ilanı için inşaat elektrik tesisatı ustası olmanız istenmektedir.

3 inşaat boyacısı alımı: Bina inşaatında boya ustası olan ve kamu haklarından kısıtlı olmayan adaylardan alım yapılacaktır.

3 ahşap yer döşemesi alımı: İnşaat, ahşap ve yer döşemeci ustası olan ve 18 yaşını tamamlamış olan adaylardan alım gerçekleşecektir.

5 alçı, dekorasyon uncusu alımı: Bina inşaatında alçıpan ustası olan en az ilköğretim mezunu adaylardan alım yapılacağı belirtilmiştir.

5 şap işçisi alımı: Söz konusu kadroya müracaat etmek isteyen adayların inşaat şap imalatı ustası olması gerekmektedir.

İşçi Alımı Başvuru Şekli ve Süreci

İstanbul iş ilanları kategorisinde söz konusu kurum tarafından yayınlanmış olan güncel ilana müracaatların 19 Ekim 2023 tarihi itibariyle başladığı belirtilmiştir. Şartları sağlayan adaylar için son başvuru tarihi ise 23 Ekim 2023 olarak açıklanmıştır.

Geçici kadroda istihdam sağlanacak olup işe alınacak olan personeller ise tam zamanlı olarak istihdam edilecektir. İlana ikamet şartı aranmaktadır. Bu nedenle İstanbul ilinde ikamet ediyor olmanız gerekmektedir. Başvurular ise; Kazım Karabekir Mahallesi 825. Sokak N:20 adresine şahsen yapılacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.