Kamu İş İlanı; Belediye 7240 TL Maaş Müfettiş Yardımcısı Alımı

Kamu İş İlanı; Belediye 7240 TL Maaş Müfettiş Yardımcısı Alımı

İstanbul İli Beylikdüzü Belediyesinin yaptığı açıklamaya göre bünyesinde istihdam edecek 3 Müfettiş Yardımcısı alımı yapacağını ilan etti. Memur alımı detayları için haberimize göz atın.

İstanbul İli Beylikdüzü Belediyesi kamu personeli alımı yapacağını kamu iş ilanları kapsamında yayınladı. Yayınlanan ilana göre İstanbul İli Beylikdüzü Belediyesi bünyesinde çalışacak memur niteliğinde 3 kişilik kontenjanda Müfettiş Yardımcısı alımının yapılacağı ilan edildi.

Memur Alımı İlanına Başvurular Nasıl Yapılacak

Başvuru yapacak adaylar için başvurular Beylikdüzü Belediyesinin internet sitesinde verilen başvuru formunun doldurulması yolu ile ve istenilen belgelerin şahsen Beylikdüzü Belediyesine şahsen müracaatlar yapılacaktır.

Başvurular henüz başlamamış olup müracaatlar 20 Aralık 2021 tarihi itibari ile alınmaya başlanacak olup en geç müracaatlar 4 gün içerisinde 24 Aralık 2021 tarihine kadar başvurular yapıla bilecektir.

Memur Alımı Şartları

Anayasa Hukuku, İdare Hukuku, Ceza Hukuku, Medeni Hukuk, Borçlar Hukuku, Ticaret Hukuku, Ceza Mahkemesi Hukuku, Mahalli İdareler Mevzuatı, Avrupa Birliği Müktesebatı, konularında bilgili olma,

Mezuniyet şartı olarak İktisat Teorisi (Makro ve Mikro İktisat), Ekonomi Politikası, Para Teorisi ve Politikası, Uluslararası İktisadi İlişkiler ve Teşekküller, İşletme İktisadı, Güncel Ekonomik Sorunlar bölümlerinden herhangi birinden mezun olma,

Muhasebe konusunda Genel Muhasebe ve Mali Tablolar analizinden anlayan,
35 üst yaş sınırı ile başvurular kabul edilecektir.

İngilizce, Almanca veya Fransızca dillerinden birinden iyi derecede iyi olma şartı ile alım yapılacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.