Kamu Dairesi ve Üniversite Bakanlık Memur Ve Personel Alımı

Kamu Dairesi ve Üniversite Bakanlık Memur Ve Personel Alımı

Kamu dairesi üniversite ve bakanlık bünyelerinde istihdam edilmek üzere personel ve memur alımı yapacaklarını ilan etti. Yapılacak olan personel alımları için en az ilkokul mezunu adayların başvuru yapabileceği belirtilmiştir.

Kamu dairesi, Üniversite ve bakanlık bünyelerinde istihdam edilmek üzere farklı unvanlarda ve ilanlarda personel alımı yapacaklarını ilan etti. İlana göre Dışişleri Bakanlığı, Türk Standartları Enstitüsü Ve Bursa Teknik Üniversitesi bünyelerinde istihdam edilmek üzere memur ve personel alımı yapacaklarını ilan etti.

Türk Standartları Enstitüsü bünyesinde istihdam etmek üzere 61 kadrolu memur alımı ilanı yayımladı. Farkı unvanlarda en az lise mezunu memur alımı yapıyor. Kurum bünyesinde istihdam edilmek üzere 32 Mühendis, 18 Hizmetli, 8 Memur, 2 Tekniker ve 1 Koruma ve güvenlik görevlisi alımı ile beraber toplamda 61 memur alımı yapıyor. Kamu kurumu memur alımları 18 Eylül 2022 tarihinde başlamış olacaktır.

Memur Alımı İlan detayları için tıklayınız

Bursa Teknik Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 4/B sözleşmeli personel alımı yapıyor. Yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Bursa Teknik Üniversite bünyesinde görevlendirilmek üzere Avukat, 1 Mimar, 1 Mühendis, 1 Büro Personeli, 1 Destek Personeli (Şoför) ve 3 Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı ile beraber toplamda 8 personel alımı yapıyor. Bursa Teknik Üniversite personel alımı başvuruları 20 Eylül 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır.

Üniversite personel alımı için tıklayınız

Dışişleri Bakanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Dışişleri Bakanlığı Kuveyt Büyükelçiliği bünyesine 1 sözleşmeli sekreter alımı yapacak. 41 yaşını doldurmamış olan adayların başvuru yapabileceği belirtilmiştir. Bakanlık kamu personeli alımı başvuruları 28 Eylül 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır.

Kamu Personeli Alımı başvuru detayları için tıklayınız

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.