Kamu 16 Büro Personeli ve Öğretmen Alımı Başvuruları Başladı

Kamu 16 Büro Personeli ve Öğretmen Alımı Başvuruları Başladı

İŞKUR personel alımı ilanlarına bir yenisi daha eklendi. Yapılan en son kamu iş ilanı ile belediye tarafından büro personelleri ve öğretmen alımı yapılıyor. Detaylar haberimizin devamında…

Kurum dışı kapsamında yayımlanan İŞKUR personel alımı ilanlarına göre 16 Büro memuru ve öğretmen alımı yapılıyor. Alınacak personeller belediye iktisadi işletmesi bünyesine istenilen şartları taşıma şartı ile ile 16 beden işçisi, büro görevlisi alımı ve öğretmen alımı olarak yapılacak.

Alanya Belediyesi Personel Alımı Başvuru Şartları;

Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olan adaylar arasından alım yapılacak olup, 18 yaşını tamamlamış olmak, kamu haklarından mahrum olmak, medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak ve Erkek adaylar askerlikle ilişiği bulunmaması gerekmektedir.

Emekliliğe hak kazanmamış veya emekli olmamış olmak, herhangi bir sağlık sorunu bulunmayan adaylar ilana başvuru yapa bilecektir.

Sağlıksal olarak hem fiziksel hem de zihinsel anlamda çalışmaya engel halinin bulunmaması, Alanya il sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak şartlarını taşıyan adaylar belirtilen adresi üzerinden başvurularını şahsen yapa bileceklerdir.

Başvuru İçin Gereken Belgeler;

Kimlik fotokopisi, diploma fotokopisi, adli sicil kaydı,3 adet vesikalık son 6 ay içerisinde çekilmiş fotoğraf, yerleşim yeri belgesi, askerlik durum belgesi, nüfus kayıt örneği, kan grubu belgesi, SGK hizmet dökümü belgelerine sahip adaylar arasında başvuruda bulunacaklar için ilan şartlarını eksiksiz taşıyanlar için ilana başvurular yapıla bilecektir.

Başvuru Şekli Ve Tarihi;

Başvuruda istenilen belgeleri ve şartları yerine getirenler için başvuru yapmaya hak kazanan adaylar başvurular 18 Eylül 2021 tarihinde başlamış olup 20 Eylül 2021 tarihinde bitmiş olacaktır.

Gereken belgelere sahip başvuru şartlarını taşıyan başvuru yapmaya hak kazanan adaylar başvurular Güllerpınarı mh. İzzet azakoğlu cd. No:58 Alanya/Antalya adresine giderek yapabileceklerdir.

alanya-belediye-personel-alimi.jpg

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.