İstanbul Gaz Dağıtım B Ehliyetli Büro Memuru Alımı

İstanbul Gaz Dağıtım B Ehliyetli Büro Memuru Alımı

İstanbul Büyükşehir Belediye sınırları içerisinde yer alan kamu kurumuna 69 memur alımı yapılacak. Yayınlanan ilan kapsamında belirtilenlere göre kamu kurumuna memur alımı yapılacağı ilan edilmiştir.

Kamu personeli alımı ilanı ile büro memuru alım yapacağını ilan edildi. İstanbul Büyükşehir Belediye sınırları içerisinde yer alan kamu kurumu olarak nitelendirilen Gaz Dağıtım Şirketi memur alımı yapacağını ilan etti.

Yayınlanan İŞKUR kurum dışı iş ilanı üzerinden belirtilenlere göre İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gaz Dağıtım Şirketi bünyesine 69 adet boş kontenjanın açık olduğu ve bunların ise büro memuru personel alımı olarak belirtildiği açıklanmıştır.

Büro Memuru Alım Şartları

Başvuru yapacak adayların öğrenim durumu itibari ile meslek yüksek okullarının en az büro yönetimi ve sekreterlik, yerel yönetimler, hakla ilişkiler, lojistik, dış ticaret,  muhasebe ve vergi uygulamaları, işletme yönetimi, bilişim teknolojileri, bankacılık bölümlerinden herhangi birinden mezun olma,

Üniversite mezunu olan adaylar için ise iktisat, işletme, halkla ilişkiler, iletişim, siyasal bilgiler, ekonomi, ekonometri, kamu yönetimi, finans, istatistik, belge ve bilgi yönetimi, arşivcilik, eğitim iletişimi, eğitim bilimleri, eğitim programları ve öğretim, eğitim ölçme ve değerlendirme ve son olarak çalışma ekonomisi bölümlerinden herhangi birinden mezun olma,

Tercihen SAP programını kullana bilme,

Tercihen İngilizce veya Arapça dil bilgisine sahip olma,

En az B sınıf ehliyet sahibi olma,

SRC4 ve psikoteknik belgelerine sahip olma,

Son olarak erkek adaylar için askerlikten muafiyeti olma şartları ile 69 büro memuru alımları yapılacaktır.

Memurluk Başvuruları Nasıl Yapılır

Başvuru yapacak adaylar için başvurular sadece online olarak https://kariyer.ibb.istanbul/ adresi üzerinden istenilen cv’ nin iletilecek şekilde 4 ocak 2022 tarihi ile 11 ocak 2022 tarihleri arasında başvurularını tamamlaya bilecektir.

Başvuru kılavuzu

ibb-personel-alimi.jpg

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum