İŞKUR Kurumdışı Güvenlik Görevlisi Alımı Yeni İlanı (18-40 Yaş)

İŞKUR Kurumdışı Güvenlik Görevlisi Alımı Yeni İlanı (18-40 Yaş)

İŞKUR kurumdışı güvenlik görevlisi alımı yapılacağı ilan edildi. Bursa güvenlik görevlisi alımı ilan edilerek pozisyon doğrultusunda başvurular başladı. Başvuruları 21 Haziran ile 23 Haziran tarihlerinde alınacak.

İŞKUR kurumdışı güvenlik görevlisi alımı ilanı duyurusu yapılarak adaylar için istenilen şartlar ve belgeler hakkında detaylı bilgiler verildi. Pek şok kişinin tercih ettiği bu pozisyon için adaylarda bulunması gereken belgelerin eksiksiz ve doğru bir şekilde tam olarak beyan edilmesi üzerinde adayların mülakatı yapılacaktır. Mülakattan başarılı olması halinde uygun pozisyonda çalışmaya başlayacaktır.

Başvuru İçin Gerekli Bilgiler

Kurum dışı kamu işçi alımı ilanında 4 adet güvenlik görevlisi alımları hakkında detaylı bilgiler ilan içinde yer aldı. Başvuru 23 Haziran 2021 tarihi bitimine kadar İstiklal Mahallesi Fatih Caddesi No: 23 Gürsu ilçesi Bursa ilimizde başvurular yapılacaktır. Başvurular şirket yöneticisi olarak hizmet veren Mustafa Tuna’ya yapılmaktadır. Genelge gereği ön görüşmelerin yapılmayacağı iş ilanında başvuruların [email protected] adresinden kurumun web sitesine gönderilmesi gerekmektedir.

Çalışma Şartları

Çalışma adresinin İstiklal Mahallesi Fatih Caddesi No: 123 Gürsu ilçesi Bursa ili olmakta ve haftalık 45 saat çalışma saati bulunurken çalışma saatleri 07.30- 17.30 arasında olmaktadır.

Başvuru İçin Gerekli Şartlar

Emekliliğe hak kazanmamış olması,

Çalışmasına engel olacak devamlı sağlık sorunun olmaması,

2018/ 11608 karar sayılı yönetmeliğin 4. maddesinde belirtilmiş olan tüm şartlara uygun olması,

Esnek çalışma şartlarına uygun olması,

18 ile 40 yaş aralığında olması,

5188 sayılı kanun gereği Özel Güvenlik Temek Eğitimini başarı ile tamamlamış olması ve valilik tarafından düzenlenen Özel Güvenlik Kimlik Kartına sahip olması gerekmektedir.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

Adli sicil kaydı, SGK hizmet dökümü, Kimlik fotokopisi, Güvenlik kimlik kartı resmi ve Özet CV olması gerekiyor.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.