İl Özel İdaresi Kpss 60 Puanla Memur Alımı

İl Özel İdaresi Kpss 60 Puanla Memur Alımı

İl Özel İdaresi bünyesinde istihdam edilmek üzere 4 kişilik kadro ile memur alımı yapacağını duyurdu. Bu ilana başvuru alabilmek için başvuru özelliği ve genel şartları açıklandı.

İl Özel İdare bünyesinde istihdam edilmek üzere 4 memur alımı yapacağını duyurdu. yayınlanan ilana göre Gümüşhane İl Özel İdare 4 adet inşaat mühendisi alımı yapıyor inşaat mühendisi alımı için Genel ve özel şartlar açıklandı.

Gümüşhane İl Özel İdaresi personel alımı için adayların Gümüşhane merkez ve ilçelerinde görevde bulunacağı belirtilmiştir. KPSS sınavına girmiş olan adayların başvuru yapabileceği belirtilmiştir. Kurum ilana göre 3 adet inşaat mühendisi ve 1 şehir plancısı alımı yapacak.

İl Özel İdare Memur Alımı Başvuru Şartları:

Bu unvana başvuru yapacak adayların fakültelerin 4 yıllık eğitim veren İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir.

Başvuru yapacak olan olayların herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı ve emeklilik aylığı almıyor olması ayrıca emeklilik şartlarını taşımıyor olmaları gerekmektedir.

Adayların başvuru tarihi itibarıyla 1 yıldır Gümüşhane ikamet ediyor olmaları gerekmektedir.

2020 veya 2021 yıllarında yapılmış olan KPSS sınavından en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir.

İl Özel İdaresi Personel Alımı Başvuru Şekli Ve Tarihi;

Başvurular Yenimahalle Yunus Emre Caddesi Özel İdare hizmet binası Merkez Gümüşhane adresine şahsen gelip yapılacaktır başvurular 18 Ağustos 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum