Helal Akreditasyon Kurumu 8150 TL Maaşla Kamu Personel Alımı Yapıyor

Helal Akreditasyon Kurumu 8150 TL Maaşla Kamu Personel Alımı Yapıyor

Helal Akreditasyon Kurumu tarafından yayımlanan ilanlarına göre kamu personel alımı yapılacağı kamu ilan sayfası üzerinden duyuruldu. İlana göre alınacak kişilere 8150 TL maaş ödemesi yapılacak.

Helal Akreditasyon Kurumu bünyesinde istihdam edilmek üzere 3 kamu personel alımı yapıyor. Adaylarda KPSS ve öğrenim şartı arandığı belirtilmiştir. Adayların sınava tabii tutulacağı belirtilmiştir.

Memur Alımı Başvuru Şekli ve Zamanı Aralığı

Başvuru yapacak adaylar için başvurular henüz başlamamıştır. Başvurular 10 Ocak 2022 tarihinden itibaren alınmaya başlanacak olup en geç müracaatlar 11 Şubat 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır.

Personel Alımı Başvuru Adresi

Başvuru yapacak adaylar için başvurular online olarak elektronik ortamda https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr linki web adresi üzerinden Helal Akreditasyon Kurumunu seçerek tamamlanacaktır.

3 Devlet Personel Alımı İçin Kimler Başvuru Yapabilir;

Erkek adayların askerlik görevini yapmış olması,

Başvuru yapacak adayın kamusal haklarından mahrum olmaması,

18 yaşını tamamlamış 35 yaşını doldurmamış olmak.

Görevini devamlı yapmasına engel hali bulunmama,

KPSSP1 puan türünden en az 70 puan almış olmak şartları ile Helal Akreditasyon Kurumuna kamu personeli alımı yapılacağı ilan edilmiştir.

En az 4 yıllık eğitim veren fakültelerin, başvuru kılavuzunda yer alan bölümlerden en az lisans mezunu olması gerekmektedir.

Kamu personeli alımı için Ankara şehri ilana çıkmıştır.

Başvuru tarihinin son günü itibarıyla 5 (beş) yıl içerisinde ÖSYM tarafından yapılan İngilizce, Fransızca ve Arapça dillerinin birinden YDS/e-YDS’den en az C düzeyinde puana sahip olma şartları aranır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.