Hastanelere Kamu Personeli Alımı Kılavuzu! Başvuruları Başladı

Hastanelere Kamu Personeli Alımı Kılavuzu! Başvuruları Başladı

Hastanelere kamu personeli alımı ilanı bekleyen adaylar bu ilanı inceleyiniz. Resmi Gazete ilanına göre Aksaray Üniversite Hastanesi 4/B sözleşmeli personel alımı 10 kadro bulunuyor. Hastane kadrolu işçi alımı detayları erişime açıldı.

Hastanelere Kamu Personeli Alımı İlanları Yayınlanıyor!

Resmi Gazete ilanı ile Aksaray Üniversite Hastanesi 10 kadroda personel alımı yapılıyor. Hastane kadrolu işçi alımı ilanlarına başvuru nasıl yapılacağı açıklandı. Kamu iş ilanları başvuruları başladı. 4/B sözleşmeli personel olarak temin ediliyor.

Büro personeli alımı 1 kişi: 35 yaşından gün almamış olmak. -Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı, Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik, Hastane Yönetimi ve Organizasyon, Sağlık Kurumları İşletmeciliği, Sağlık Yönetimi ön lisans programlarının birinden mezun olmak.

Büro görevlisi alımı 1 kişi: 35 yaşından gün almamış olmak. -Maliye, Muhasebe, Bilgisayar Destekli Muhasebe, Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, İşletme Muhasebe ön lisans programlarının birinden mezun olmak.

Büro memur alımı 1 kişi: Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, Bilgisayar Teknolojileri ve Yönetimi, Bilgisayar Teknolojisi, Bilgisayar Donanımı, Bilgisayar Teknolojileri ve Bilişim Sistemleri, Muhabere ve Elektronik Bilgi Sistemleri, Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Programcılığı (İnternet), Bilgisayar Programlama, Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama, Web Teknolojileri ve Programlama, Bilgisayar Bilimleri ön lisans programlarının birinden mezun olmak.

Sağlık teknikeri alımı 1 kişi: Radyoloji, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri ön lisans programlarının birinden mezun olmak.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Sağlık teknikeri alımı 1 kişi: Ağız Diş Sağlığı, Ağız ve Diş Sağlığı, Diş Teknik Sekreterliği, Diş Hekimliği-Hijyen ön lisans programlarının birinden mezun olmak.

Sağlık teknikeri alımı 1 kişi: Diş Protez, Diş Protez Teknikerliği, Diş Protez Teknolojisi ön lisans programlarının birinden mezun olmak.

Destek Personeli Alımı 3 kişi: Ortaöğretim (Lise ve dengi) kurumlarının herhangi bir programından mezun olmak. MEB onaylı Hijyen belgesi sahibi olmak. 657 sayılı Kanunun Yardımcı Hizmetler Sınıfına ait tüm görevleri yerine getirmek. Görev yapacağı birimlerin açık ve kapalı mekanlarında temizlik, basit bakım-onarım, taşıma, ısıtma, aşçılık, servis, garsonluk, kar temizliği, çevre düzenlemesi yapmak, çim biçmek, çiçek ve peyzaj bakımı, budama, sulama işlemlerini yürütmek gibi işlerini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalık ve benzeri engelleri bulunmamak.

Hastanelere personel alımı ve Hastane işçi alımı ilanlarını anlık sunuyoruz.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.