GSB 1575 Personeli Alımı! 500 Gençlik Çalışanı 652 Yurt Yönetim Memuru

GSB 1575 Personeli Alımı! 500 Gençlik Çalışanı 652 Yurt Yönetim Memuru

Gençlik ve Spor Bakanlığı 1575 kamu personeli alımı yapacağını ilan etti. Açıklama Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu tarafından yapıldı. GSB personel alımı başvuru tarihi ve kadro dağılımı neler olduğunu açıkladı.

GSB 1575 Kamu personeli alımı yapacağını ilan etti. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu açıklamayı bizzat yaptı. Alım için başvuru tarihlerini paylaştı. Gençlik ve Spor Bakanlığı gençlik çalışanı alımı ve yurt yönetim memuru alımı yapacak.

Bakan açıklaması ve tüm ayrıntıları şöyle yer aldı;

Bugün buradan müjdelemek isterim ki ailemize sözleşmeli yeni 373 spor uzmanı, 50 psikolog, 500 gençlik çalışanı ve 652 yurt yönetim personeli daha katıyoruz. Toplamda alacağımız 1575 kişi şimdiden hayırlı uğurlu olsun.

Başvurular, 24-28 Ocak'ta e-Devlet üzerinden yapılacak.

Spor uzmanı pozisyonları için yükseköğretim kurumlarının en az lisans düzeyinde ilgili grup için belirlenmiş bölümlerinden mezun olmak.

Gençlik çalışanı pozisyonları için yükseköğretim kurumlarının en az lisans düzeyinde ilgili grup için belirlenmiş bölümlerinden mezun olmak. Ek olarak 5. grup için bakanlığımızca verilen gençlik liderliği sertifikasına sahip olmak.

Psikolog pozisyonları için yükseköğretim kurumlarının en az lisans düzeyinde eğitim veren psikoloji bölümlerinden mezun olmak.

Yurt yönetim personeli pozisyonları için yükseköğretim kurumlarının en az lisans düzeyinde ilgili grup için belirlenmiş bölümlerinden mezun olmak.

Bu şartlara haiz adaylar başvurularını 24-28 Ocak tarihlerinde e-Devlet üzerinden Kariyer Kapısı adresi üzerinden yapabilecek. Kariyer Kapısı üzerinden yapılmayan hiçbir başvuru dikkate alınmayacak.

GSB personel alımı ilanlarına anlık ulaşmak için cep uygulamamızı indirin.

GSB memur alımı sosyal medyalarımızdan ayrıca takip edebilirsiniz

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum