Getir Personel İşçi Alımı 9000 TL Maaşla Yapıyor

Getir Personel İşçi Alımı 9000 TL Maaşla Yapıyor

Getir personel işçi alımı yapacaklarını ilan etti. Yayınlanan ilanlara göre perakende lojistik firmalarından biri olan Getir 9000 TL maaşla personel işçi alımı yapacaklarını ilan etti. Personel işçi alımı başvuru detayları haberimizde yer verdik.

Getir birçok pozisyonda görevlendirmek üzere 9000 TL maaşla personel işçi alımı yapıyor. Perakende lojistik firmalarından biri olan Getir Türkiye’de yaygınlaştıktan sonra dünya çapında da yükselmek istiyor. Getir birçok alanda iş yaparken diğer yandan personel eksikliğini tamamlamak için 9000 TL maaşla personel işçi alımı yapıyor.

Getir duyurdukları ilana göre birçok pozisyon için personel işçi alımı yapıyor ve bazı pozisyonlar için maaşlar yükselebiliyor. Türkiye’de kendini ön planda tutmaya çalışan Getir için birçok vatandaşlar başvuru detaylarını araştırmaya başladı.

Getir yayınladıkları ilanda bazı ifadelerde bulundu. İşte o ifadeler şu şekilde;

“Onlarca ürünleri gece gündüz fark etmeksizin dakikalar içerisinde istediğiniz konuma göre getiriyoruz. Zamanın sizler için ne kadar önemli olduğu biliyoruz ve hayatlarınızı kolaylaştırma yolunda hedeflerimize ulaşmaya çalışıyoruz. Yiyecek içecekten kişisel bakım eşyalarına kadar bütün ihtiyaçlarınızı getiriyoruz.”

Yayınlanan personel işçi alımı için birçok pozisyonda personel arayışında olan Getir iş ilanları yayınlamaya devam etmektedir. Personel alımı olan pozisyonlar şu şekilde;

Market elemanı,

Depo Personeli,

Dönemsel Personeli,

Market Sorumlu Personeli,

Motor Bakım ve Onarım Teknisyen Personeli,

Araçlı Kurye Personeli,

Reyon Personeli,

Dağıtım Şoför Personeli,

Kurye Personeli,

Getir duyurduğu işçi alımı ilanlarına göre pozisyonların bazı özel şartları bulunmaktadır. Başvuru yapacak adaylar başvurularını yaparken özel şartlara uymaları gerekmektedir. Başvuru yapacak adaylar, her pozisyonların başvuru tarihleri farklı olduğu için başvuru tarihlerini kaçırmamaları gerekmektedir.

Perakende lojistik şirketlerinden olan Getir birçok ilde görevlendirilmek üzere farklı pozisyonlarda bünyesine personel alımı yapıyor. Personeller alımı olan pozisyonlara göre maaşları belirlenecektir.

Getir başvuru ekranı

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum