Gaziosmanpaşa Üniversitesi KPSS 50 ile Memur Alımı

Gaziosmanpaşa Üniversitesi KPSS 50 ile Memur Alımı

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörlüğü, 20 Ekim 2023 tarihli Resmî Gazete üzerinden yayımlamış olduğu ilana göre farklı kadrolarda ve pozisyonlarda istihdam edilmek üzere memur alımı yapacağını açıkladı. KPSS 50 taban puan ile alım yapılacaktır.

Üniversite İş İlanları

Gaziosmanpaşa Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere memur alımı yapacağını açıkladı. En az lise mezunu adaylardan başlamak kaydıyla yapılacak olan alım ilanı için ikamet şartının aranmadığı belirtildi. 2022 yılında ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavına katılmış olmanız ve P - 94 puan türünde 50 taban puanını almış olmanız gerekmektedir. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan detayları verildi.

Kamu Personel Alımı Başvuru Koşulları

2 aşçı alımı: Ortaöğretim veya dengi okullardan mezun olmuş olan adaylardan yapılacak alım için aşçı olarak çalışmanıza alakalı deneyim şartı aranır.

1 bahçıvan alımı: İlanın başvuru yapacak olan adayların lise veya dengi okullarından mezun olmuş olması ve Bahçıvan olarak daha önce çalışmış olması istenmektedir. 36 yaşından gün almamış olmanız gerekmektedir.

1 temizlik personeli alımı: Lise veya dengi okullardan mezun olanlardan yapılacak olan alım için erkek ve kadın adaylardan temizlik personeli alımı yapılacaktır.

2 bulaşıkçı alımı: KPSS 50 puan ile yapılacak olan alım için Üniversite birimlerinde istihdam edilmek üzere alım yapılacağı açıklanmıştır.

Personel Alımı İş İlanı Başvuru Şekli ve Süreci

Tokat iş ilanları kategorisinden yayımlanmış olan Üniversite iş ilanlarına başvurular 20 Ekim 2023 tarihi itibariyle kabul edilmeye başlanmıştır. Tam başvuru tarihi ise 3 Kasım 2023 olarak açıklanmıştır. Başvurular Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta yolu ile yapılacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.