Gaziantep Üniversitesi 23 Kamu Memur Alımı Resmi Gazete

Gaziantep Üniversitesi 23 Kamu Memur Alımı Resmi Gazete

Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Resmi Gazete üzerinden yayımlamış olduğu ilana göre 23 kamu memur alımı yapacaktır. İlan detaylarına göre 4 farklı pozisyonda alımlar gerçekleşecektir. Başvuru şekli haberimizde verilmiştir.

Gaziantep Üniversitesi kamu memur alımı ilan detayları duyurusu

Üniversite kendi bünyesinde istihdam etmek üzere farklı birimlere kamu memur alımı yapacağını duyurdu. Yayımlanan ilana göre alımlar KPSS puan sıralamasına göre gerçekleşecektir.

Üniversite memuru alımı kontenjanları nelerdir?

5 büro personeli alımı,

1 diyetisyen,

3 destek personeli alımı,

7 temizlik görevlisi alımı,

7 koruma ve güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır.

Üniversite devlet memuru alımı başvuru şartları açıklandı

Büro personeli alımı: Önlisans ve lisans mezunu adaylardan yapılacak olan alımlar için lisans mezunu siyaset bilimi ve kamu yönetimi, siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler, işletme, iktisat veya maliye bölümü mezunlarından yapılacaktır. Önlisans mezunları ise büro yönetimi, büro yönetimi ve yönetici sekreterliği, sekreterlik, ofis teknolojileri ve yönetimi, büro yönetimi ve yönetici asistanlığı veya büro yönetimi ve yönetici bölümü mezunlarından yapılacaktır.

gaziantep-universitesi-23-kamu-memur-alimi-resmi-gazete.jpg

Diyetisyen alımı: Alımlar, beslenme ve diyetetik mezun bölümlerinden yapılacaktır.
Destek personeli alımı: 3 kadın ve 7 erkek temizlik personeli kadrosu için lise veya dengi okullardan mezun olanlardan alım yapılacaktır. İstihdam üniversite birimlerinde personel temizlik işleri hizmetlerinde sağlanacaktır.

Koruma ve güvenlik görevlisi alım: 1 Kadın ve 7 erkek personel alımı yapılacaktır. Adaylardan silahlı veya silahsız olmak üzere özel güvenlik kartına sahip olması istenmektedir. Önlisans, savunma ve güvenlik, özel güvenlik ve koruma, ceza, infaz ve güvenlik hizmetleri, koruma, güvenlik ve asayişin sağlanması veya güvenlik ve koruma mezunlarından başvurular alınacaktır.

Başvurular 1 Haziran – 15 Haziran 2023 Tarihlerinde!

İlana başvurular yukarı da belirtilmiş olan tarihler arasında Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı 3.Kat 308 nolu oda Beştepe Mah. 192090 Nolu Cad.6/1 27010 Şahinbey/GAZİANTEP adresine şahsen yapılması gerekmektedir.

Gaziantep iş ilanları, 2023 personel alımı, 2023 kamu personeli alımı, son dakika kamu işçi alımı.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.