Eren Üniversitesi 35 Bin TL Maaşla Devlet Memuru Alımı

Eren Üniversitesi 35 Bin TL Maaşla Devlet Memuru Alımı

Eren Üniversitesi tarafından güncel memur alım ilanı yayımlandı. Ortalama 35 bin TL maaş ile devlet memuru alımı yapacağını açıklayan kurum, işe alınacak olan personelleri naklen atama yolu ile kabul edeceğini duyurdu. İlana ilişkin detaylar haberde...

Devlet Memuru Alımı İş İlanları

Bitlis Eren Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere devlet memuru alımı yapacağını açıkladı. İkamet şartı aranmadan 81 şehirden kabul edilecek olan ilan için Hazine ve Maliye Bakanlığı İç Denetim Koordinasyon Kurulu tarafından düzenlenen kamu iç denetçi sertifikasına sahip olmanız gerekmektedir. KPSS şartı olmadan yapılacak olan alım ilanına ilişkin detayları kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak haberimizde sizler için sunduk.

Memur Alımı Başvuru Koşulları

Kurum tarafından yapılan açıklamaya göre, ilana müracaatlar Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartına sahip olan adaylardan kabul edilecektir.

Kamu haklarından mahrum bırakılmamış olan ve yapılacak olan arşiv ve güvenlik soruşturması kapsamında olumlu sonuçlanan adaylardan yapılacak olan alım ilanına göre sabıka kaydınızın bulunmaması gerekmektedir.

Medeni haklarınızı kullanmanız istenmektedir.

Kadın ve erkek adaylardan başvuruları kabul edilecektir.

Erkek adayların askerlik görevlerini yerine getirmiş olması istenmektedir.

Sosyal Güvenlik Kurumları tarafından emeklilik, yaşlılık veya malullük kaydından faydalanmıyor olmanız istenmektedir.

Kamu Memur Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Bitlis iş ilanları kategorisinde Üniversite Rektörlüğü tarafından güncel olarak yayımlanmış olan ilana müracaatlar, 6 Kasım 2023 tarih itibariyle mesai başlangıcı ile başlayacaktır.
Adaylar için son başvuru tarihi ise 20 Kasım 2023 olarak açıklanmıştır.

Şartları sağlayan adaylar, başvurularını Üniversitenin Personel Daire Başkanlığı şahsen veya posta yolu ile yapacaklardır.

Posta ile yapılacak olan başvurularda yaşanacak gelişmelerden söz konusu Üniversite sorumlu olmayacaktır. İşe alınacak olan personel 1 iç denetçi kadrosunda istihdam edilecektir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.