EGM 2277 memur alacak: Cumhurbaşkanlığı tablosu

EGM 2277 memur alacak: Cumhurbaşkanlığı tablosu

Cumhurbaşkanlığı kararları Resmi Gazete’ye göre yeni kadrolar açıldı. EGM 2277 memur alımı için kadro tahsisi yapıldı. 4 ünvanda kamu personeli alımı kadro dağılımı tablo şeklinde açıklandı. İşte Emniyet Genel Müdürlüğü memur alımı detayları…

Emniyet Genel Müdürlüğü 2277 memur alımı yapacak. Cumhurbaşkanı kararları arasında bulunan tabloya göre EGM’ye yeni kadrolar tahsis edildi. Kamu personeli alımı veri hazırlama ve kontrol işletmeni, psikolog, veteriner hekim ve hizmetli alımı olarak yapılacak.

personel.jpg

Cumhurbaşkanı kararlarına göre bazı kadroların değiştirilmesi ile birlikte yeni kadrolar tablo şeklinde erişime açıldı. Tabloya göre 2250 VHKİ memuru, 25 hizmetli, 1 psikolog ve 1 veteriner hekim olarak yapılacağı görülüyor.

memur-kamu.jpg

Tablo 1 göre 8.derece 1050 kişi, 9.derece 700 kişi ve 10.derece 500 kişi olmak üzere 2250 kişi alınması planlanıyor. Komiser ve polis memuru kurum içi yükselme sınavı ile alınacak.

egm-1.png

Tablo 2 göre 12.derece 25 hizmetli, 6.derece 1 psikolog ve 4.derece 1 veteriner hekim olması bekleniyor. Başmüfettiş ve komiser alımı kurum içerisinden olacak.

egm-2.png

Bu alımlar yakın zaman içerisinde ilanda olması bekleniyor. Kılavuz ile birlikte tüm şartların neler olduğu ortaya çıkacak.

HİZMETLİ VHKİ PSİKOLOG VETERİNER HEKİM NE İŞ YAPAR

Hizmetli personel gerekli temizlik ve memur yardımcı görevleri görmektedir.

Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni masada görev yapar. Gelen ve giden tüm evrakların işlenmesi ve yeni yazı hazırlanması işini yapar.

Psikolog kurum içinde sosyal anlamda görev ve sorumluluklar karşılığında entegre olmakta güçlük çekenlere yardımcı olma görevi üstlenir.

Veteriner hekim kuruma bağlı atlı birlikler ve arama görevi yapan narkotik köpeklerinin sağlıkları ile alakalı gelişimlerini takibini sağlar.

İlan çıktığı anda sizlere sunulacaktır. Logomuza dikkat ederek sosyal medya hesaplarımızdan takip sağlayabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.