DSİ İşçi Alımı İŞKUR Kamu İş İlanları Yayınlandı! Tıkla-Başvur

DSİ İşçi Alımı İŞKUR Kamu İş İlanları Yayınlandı! Tıkla-Başvur

DSİ yani Devlet Su İşleri Başkanlığı tarafından işçi alımı için İŞKUR kamu iş ilanları bu gün yayınlandı. Devlet kamu işçi alımı iş ilanlarına başvurular online olarak İŞKUR üzerinden alınacağı belirtilmiştir. İŞKUR iş ilanları için tıkla ve başvur.

Devlet Su İşleri Başkanlığı İŞKUR üzerinden kamu işçi alımı için iş ilanları yayınlandı. İŞKUR üzerinden tıkla başvuru yöntemi ile personel alımı yapacağını duyuran DSİ alımı yapılacak unvan dahili her türlü şartları ve kontenjanı belirtti.

Başvuruda bulunacak adaylar için Devlet Su İşleri Başkanlığı personel alımı şube Müdürlüğü 183 şube Müdürlüğü olarak belirlenmiş olup yani Burdur il ve ilçe sınırları içerisinde olup alımı yapılacak unvanlar ise 1 kişilik kontenjanda bahçıvan olarak belirlenmiştir.

İŞKUR Kamu İşçi Alımı Başvuruları

Kamu işçi alımı için iş ilanları arayanlara DSİ duyuru yaptı. DSİ kamu personeli alımı ilanlarına başvuru yapacaklar için başvurular yalnızca online olarak elektronik ortamda aşağıda yer alan İŞKUR iş ilan numarası ile İŞKUR üzerinden yapılabilecek olup farklı yollar ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvuruda bulunacak adaylar için başvurular alınmaya bugünden itibaren başlanmış olup en geç müracaatlar 6 gün içerisinde yani 14 Kasım Pazartesi günü sona erecektir. Başvuru son saati ise 23,59 olarak belirtilmiştir.

Kamu İşçi Alımı İş Başvuru Şartları Nelerdir?

“Budanması gereken bitkileri budamak, ağaç ve güllere aşılama yapmak, Çim biçme ilaçlama işlerinde sorumlu, Mevsimine göre çiçek dikmek ve bakımını yapmak, Çalıştığı alanın temizliğinden sorumluluklarla ilgili görev ve işlemleri yerine getirme” şartları ile en az ilkokul mezunu kişiler arasından işçi alımı yapılacaktır.

İŞKUR iş ilanları kamu işçi alımı numaraları şu şekilde; 00007145150.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.