DSİ 20.Bölge Müdürlüğü Tekniker Puantör ve Santral Görevlisi Alacak

DSİ 20.Bölge Müdürlüğü Tekniker Puantör ve Santral Görevlisi Alacak

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğüne bağlı 20.Bölge Müdürlüğü tekniker alımı, puantör alımı ve telefon santral görevlisi alımı yapıyor. DSİ personel alımı ilanına başvurular İŞKUR iş ilanları numarası ile yapılacağı açıklandı.

DSİ 20.Bölge Müdürlüğü Personel Alımı İŞKUR İş İlanları Duyurusu
Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğüne Bağlı Kahramanmaraş 20.Bölge Müdürlüğü tekniker alımı, puantör alımı ve telefon santral görevlisi alımı yapılacağı ilan edildi.

Başvuruları anlık olarak başlayan ilanlara başvurular aşağıda verilen iş ilan numaraları ile yapılacak. 3 ilana başvurular 21 Ocak 2022 tarihi bitimine kadar elektronik ortamda yapılacak.

Puantör Alımı; 18 yaşını dolduranlar ve üst yaş sınırı belirtilmemiştir. Adaylar işletme, iktisat, muhasebe veya maliye önlisans mezunu olması gerekiyor. Adaylar başvurularını 00006518057 iş ilanları numarası ile yapabilecektir.

Telsiz-telefon operatörü alımı; adaylar 18 yaşını doldurmuş olması isteniyor. Üst yaş sınırı bulunmuyor. Adaylar çağrı merkezi hizmetleri, büro hizmetleri ve sekreterlik, büro yönetimi, halkla ilişkiler önlisans mezunu olması gerekiyor. Başvuruları 00006518312 iş ilan numarası ile elektronik ortamda yapılacak.

Bilgisayar operatörlüğü teknikeri alımı; adaylar bilgisayar operatörlüğü, teknikerliği, teknolojileri ve programcılığı önlisans mezunu olması gerekmektedir. 18 yaşını doldurmuş ve üst yaş sınırı açıklanmamıştır. 00006518189 İŞKUR iş ilanları numarası ile yapılacak.

Adaylarda aranan ortak şartlar; başvuru yapacaklar Kahramanmaraş şehrinde ikamet ediyor olması gerekmektedir. Ayrıca Engelli istihdamı yapıldığı üzere kamu personel sınavları EKPSS sınavına girmiş olması istenmiştir.

Nihai listeye giren adaylara mülakat yeri ve tarihi Kurum (DSİ) internet sayfasından daha sonra bildirilecektir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum