Dokuz Eylül Üniversitesi 7 Büro Personeli ve Hemşire Alımı

Dokuz Eylül Üniversitesi 7 Büro Personeli ve Hemşire Alımı

Dokuz Eylül Üniversitesi Resmî Gazete üzerinden az önce yayınlamış olduğu ilana göre yazılı ve sözlü sınav yapmadan 7 büro personeli ve hemşire alımı yapacağını duyurdu. KPSS puan sıralamasına göre yapılacak alım yapılacaktır. İşte detaylar...

Üniversite Personel Alımı İş İlanları

Dokuz Eylül Üniversite Rektörlüğü, tarafından büro personeli ve hemşire alımı yapılacaktır. Önlisans ve lisans mezunlarından alım yapılacaktır.

ÖSYM tarafından uygulanan Kamu Personeli Seçme Sınavına katılmış olmanız gerekmektedir. 1 büro personeli ve 6 hemşire alımı yapılacaktır. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak şartları size sunduk.

Personel Alımı Başvuru Kriterleri Nedir?

Büro personeli alımı: Meslek Yüksekokulundan Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, İnsan Kaynakları Yönetimi, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları bölümlerinden birinden mezun olmuş olmanız gerekmektedir. Millî Eğitim Bakanlığı onaylı Bilgisayar İşletmenliği sertifikasına sahip olmanız gerekmektedir. İlanın son başvuru tarihi itibariyle 31 yaşından gün almamış olmanız istenmektedir.

Hemşire alımı: Hemşire lisans mezunlarından alım yapılacaktır. Sağlık Bakanlığı Onkoloji Hemşireliği ve Yoğun Bakım Hemşireliği bölüm mezunu olmanız istenmektedir. Son başvuru tarihi itibariyle 36 yaşından gün almamış olmanız gerekmektedir.

Kamu Personeli Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak?

İzmir iş ilanları kategorisinde yayımlanmış olan ilana başvurular 15 Eylül 2023 tarihinde başlamıştır. Son başvuru tarihi ise 29 Eylül 2023 olarak açıklanmıştır. Başvurularınızı Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığına şahsen veya posta ile yapmış olmanız gerekmektedir.

Adaylar yukarıda verilmiş olan kadrolardan yalnızca bir tanesine başvuru yapabileceklerdir. Birden fazla kadroya başvuru yapmak isteyen adayların başvuruları değerlendirilme aşamasına alınmayacaktır.

Başvurular Nasıl Değerlendirilecek?

Başvurular Üniversitenin inceleme komisyonu tarafından değerlendirilecektir. İlgili alanların 2022 yılı KPSS puanları baz alınarak tüm başvurular incelenecektir. İlanın başvurularının tamamlanmasının ardından atanmaya hak kazanan asil adaylar ve yedek adaylar 10 iş günü içerisinde Üniversitenin resmi internet adresi üzerinden ilan edilecektir.

Başvuru kılavuzu için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.