Dokuz Eylül Üniversitesi 235 Memur Alımı İş İlanı

Dokuz Eylül Üniversitesi 235 Memur Alımı İş İlanı

Dokuz Eylül Üniversitesi memur alımı yapacağını açıkladı. En az lise mezunu adaylardan yapılacak olan alım ilanına göre KPSS 50 taban puan şartı ile birlikte 235 memur alımı yapılacağı açıklandı. Konuya ilişkin detaylar ve başvuru tarihleri haberde...

Memur Alımı İş İlanları

Dokuz Eylül Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere lise, ön lisans ve lisans mezunlarından 235 memur alımı yapacağını açıkladı.

10 Kasım 2023 tarihli Resmî Gazete aracılığıyla yayımlanmış olan ilana göre işe alınacak olan personeller 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu kapsamında 4 / B sözleşmeli olarak istihdam edilecektir.
İkamet şartı olmadan yapılacak olan alım ilanı için başvurular bugün itibari ile başlamıştır. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan detayları haberimizde verilmiştir.

Alım Yapılacak Kontenjan ve Pozisyonlar Açıklandı

Lise mezunu: 10 aşçı, 3 şoför, 3 peyzaj ve çevre bakım personeli, 8 teknisyen, 30 hasta bakıcı, 40 temizlik görevlisi alımı,

Önlisans mezunu: 10 sağlık teknikeri, 3 büro personeli, 16 koruma ve güvenlik görevlisi,

Lisans Mezunu: 47 büro personeli, 7 mühendis, 1 diyetisyen, 54 hemşire, 3 spor uzmanı kadro ve unvanların da kamu personeli alımı yapılacaktır.

Devlet Memuru Alımı KPSS ile Olacak

İşe alınacak olan personeller ÖSYM tarafından 2022 yılında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavına göre alınacaktır.

Bu nedenle lise mezunu için uygun kadrolara başvuru yapmak isteyen adayların P - 94 lisans mezunları için P - 93, son olarak önlisans mezunları için ise P - 93 puan türünde 50 taban puanı almış olmaları gerekmektedir.

Mülakat şartı olmadan yapılacak alım ilanına göre adaylar en yüksek puanların en düşük puana göre sıralama yapılacak ve atama işlemleri gerçekleştirilecektir.

Üniversite Personel Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

İzmir iş ilanları kategorisinde güncel olarak yayımlanmış olan ilan için başvurular 10 Kasım 2023 tarih itibari ile başlamıştır. Son başvuru tarihi ise 24 Kasım 2023 olarak açıklanmıştır. Adaylar başvurularını Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığı İnsan Kaynakları Eğitim Müdürlüğü’ne şahsen yapacaklardır. Posta yoluyla da başvurular kabul edilecektir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.