Devlet Memur Alımı! BDDK Açıktan Atama İle 20 Memur Ve Personel Alacak

Devlet Memur Alımı! BDDK Açıktan Atama İle 20 Memur Ve Personel Alacak

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu BDDK bünyesine memur ve 20 personel alımı yapacağını duyurdu. BDDK bünyesine açıktan atama 10 memur ve 10 personel alımı gerçekleştiriyor. Başvurular 06-19 Şubat arasında olacak.

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu BDDK yayınladığı ilana göre memur ve personel alımı yapacağını duyurdu. BDDK bünyesinde istihdam etmek üzere farklı kadrolara açıktan atama ile en az lise mezunu 20 devlet memur alımı yapacak. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu bünyesinde çalıştırılmak üzere 10 şoför alımı ve 10 sekreter alımı gerçekleştiriliyor.

Şoför Alımı Özel Şartlar Neler?

En az lise mezun olmak.

En az 5 yıldan bu yıla kadar B sınıfı ehliyet belgesine sahip olmak.

KPSS P94-P93-P3 türlerinden en az 70 puan ve üzeri puan almak.

Sekreter Alımı Özel Şartlar

En az lisans düzeyinde Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı, Hukuk Büro Yönetimi ve Sekreterliği, Genel İşletme, İşletme, İşletmecilik, İş İdaresi, Ticaret ve Yönetim, Endüstriyel Yönetim, Orta Kademe Yöneticilik, Orta Kademe Yöneticiliği, Girişimcilik ve Proje Yönetim Asistanlığı, İşletme Organizasyonu ve Çiftlik Yönetimi, İşletme Yönetimi, Yönetim, Sevk ve İdare, Bankacılık ve Sigortacılık, Banka ve Sigorta Yönetimi, Bankacılık, Sigortacılık, Orta Kademe Banka- Sigorta Yönetimi, Muhasebe, Bilgisayar Destekli Muhasebe, Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, İşletme-Muhasebe, İnsan Kaynakları, Personel Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi, Maliye programlarından mezun olmak.

KPSS P3 puan türünden en az 70 ve üzerinde yeterli puan almak.

BDDK Devlet Memur Alımı Başvuru Tarihleri ve Şekli

BDDK devlet memur alımı ilanına başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını 06 Şubat 2023 ile 19 Şubat 2023 tarihleri arasında başvurularını tamamlaması gerekiyor. Başvurular E-Devlet üzerinden Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu Kariyer Kapısı üzerinden başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.