Demiryolları Memur, İşçi ve Personel Alımı İŞKUR İş İlanları

Demiryolları Memur, İşçi ve Personel Alımı İŞKUR İş İlanları

Demiryolları memur, işçi ve personel alımı ilanları yayınlanarak başvuru kabul etmeye başladı. İŞKUR iş ilanları başvuruları online elektronik olarak yapılacak. 6 farklı ilan numarası ve başvuru şartları yazımızda…

Demiryolları Personel Alımı İŞKUR İş İlanları Duyurusu

Yayınlanan ilanlara göre Demiryolu memur alımı, işçi alımı ve personel alımı başvurularının nasıl yapılacağı ilan numaraları ile birlikte verildi. Türkiye genelinden başvuru ile birlikte bazı ilanlarda ikamet şartı aranmaktadır. Alımı yapacak şehirler Ankara, Çankırı, Konya ve Bursa olarak açıklandı. Başvuruları İş Kurumuna yapılacak.

Bursa İş İlanları

Tır çekici şoförü alımı 2 kişi; en az ilkokul mezunu 00006458607 iş ilan numarası olarak verildi. İlgili ekipman kullanma ehliyetine sahip (D Sınıfı Ehliyet), Minimum 2 yıl tecrübeli, SRC 3 veya SRC 4 belgesine sahip, Psikoteknik değerlendirme raporuna sahip olan, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, Bursa, Mudanya, Orhangazi ve/veya Gemlik'te ikamet eden/edebilecek olanların başvurusu alınacak. 11 Ocak 2022 son tarih olarak açıklandı.

Beden İşçi alımı 5 kişi; en az ilkokul mezunu olması gerekiyor. Gece ve/veya vardiyalı çalışabilecek. Ağır ve tehlikeli işlerde çalışmasına engel sağlık sorunu olmayan olması gerekiyor. Başvuru 00006418718 iş ilan numarası ile yapılacak. 16 Aralık 2021 son tarih olarak açıklandı.

Konya İş İlanları

Tır çekici şoförü alımı 1 kişi: en az ilköğretim mezunu, E sınıfı ehliyeti olan ve 2 yıl deneyimli olma şartı aranmaktadır. Başvuruları 00006457650 iş ilan numarası olarak verilmiştir. 10 Ocak son ve ikamet şartı aranmaktadır.

Çankırı İş İlanları

Ambar depo görevlisi alımı 1 kişi; en az lise mezunu adaylar başvuru yapabiliyor. Başvuru 23 Aralık bitimine kadar 00006426395 numarası ile yapılacak. Ağır ve tehlikeli işlerde çalışabilecek şekilde sağlık probleminin olmaması gerekiyor. Forklift sürücü belge sahibi, sürücü belgesi (B sınıfı) ve sürüş tecrübesi olması tercih sebebi (tercihen SRC 2/4 ve psikoteknik). Benzer işlerde daha önce çalışmış olması isteniyor.

Metal mamuller montaj işçisi alımı 5 kişi; en az ilkokul veya EML/MYO Metal İşleri /Makine Bölümü mezunu. Askerliğini yapmış veya 2022 ve sonrasına tecilli. Seyahat engeli olmayan ve farklı şehirlerde konaklamalı işlerde çalışabilecek. Ağır ve tehlikeli işlerde çalışabilecek şekilde sağlık probleminin olmaması gerekiyor. 29 Aralık tarihi bitimine kadar 00006354927 iş ilan numarası ile başvuru alacak. Türkiye genelinden başvuru kabul ediyor.

Ambar depo görevlisi alımı 1 kişi; en az lise mezunu adayların başvurusu alınacak. 30 Aralık 2021 tarihi bitimine kadar 00006354930 iş ilan numarası ile başvuru alacak. EML/MYO İlgili Bölümü mezunu. Askerliğini yapmış veya 2022 ve sonrasına tecilli. Ağır ve tehlikeli işlerde çalışabilecek şekilde sağlık probleminin olmaması gerekiyor. Forklift sürücü belge sahibi, sürücü belgesi (B sınıfı) ve sürüş tecrübesi olması tercih sebebi (tercihen SRC 2/4 ve psikoteknik).

tcdd-demir-yollari.jpg

Ankara İş İlanları

Beden işçisi alımı 1 kişi; en az önlisans mezunu olanlar 14 Aralık 2021 23:59 kadar elektronik olarak 00006410569 iş ilan numarası ile başvuru yapabilir. Vasıfsız veya yetiştirilmek üzere, ağırlık kaldırmakla ilgili problemi olmayan, disiplinli, ekip çalışmasına uyumlu, askerliğini yapmış, öğrenmeye açık ve B sınıfı ehliyeti olanlar başvuru yapabilir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum