Darphane Genel Müdürlüğü 52 İşçi ve Kamu Personeli Alacak

Darphane Genel Müdürlüğü 52 İşçi ve Kamu Personeli Alacak

Hazine ve Maliye Bakanlığı, Darphane Ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğünün İŞKUR ve Resmi Gazete aracılığı ile yayınlamış olduğu ilana göre kurum bünyesinde çalıştırılmak üzere farklı farklı unvanda daimi nitelikte 52 İşçi, Memur ve Kamu Personeli alım yap

2022 yılı kamu personeli alımı kapsamında Hazine ve Maliye Bakanlığı, Darphane Ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğünün yayınladığı ilana göre 5 farklı unvanda 52 personel alımı yapılacaktır.

Kurum tarafından yayınlanan ilanlara göre 5 farklı unvanlar memur alımı şu şekilde sıralanmaktadır; 9 temizlik görevlisi, 3 temizlik görevlisi eski hükümlü, 3 engelli temizlik görevlisi, 15 Güvenlik görevlisi, 22 Baskıcı-plastik işçisi olacak şekilde 52 kamu personeli alımı yapılacaktır.

52 Personel Alım İŞKUR İlanları Başvuruları

Yukarıda yer alan unvanlara başvuru yapmak isteyen adayların başvuruları İŞKUR üzerinden yapılacak olup başvurular İŞKUR e-Şube sistemine giriş yaptıktan sonra iş ilanları seçeneğine tıklanacaktır.

İŞKUR ilanları ile giriş yaparak, İŞ YERİ KISMINA DARPHANE YAZARAK ARA TUŞUNA BASIN İLANLAR GELECEKTİR.

Adaylar belirtilen seçeneği seçtikten sonra iş yeri türünü kamu seçerek tüm ilanları orada görüntüleye bilecektir.

Başvurular bu gün itibari ile alınmaya belirtilen şekilde başlanmış olup en geç müracaatlar 4 gün içerisinde yapıla bilecektir.

52 İşçi Alımı Başvuru Şartları

Temizlik Görevlisi olacak adayların askerlikten muaf olma, 18 yaşını tamamlamış olma, 35 yaşını geçmemiş olma, en az ilkokul mezunu olma, en fazla lise ve dengi okullardan mezun olma ve 3 farklı nitelikte alım yapılacağından dolayı eski hükümlü (3 kişi), engelli (3 kişi) olma şartları 15 temizlik görevlisi alınacaktır.

Koruma ve güvenlik görevlisi olmak isteyen adaylar için en az lise mezunu olma, en az 2 yıl deneyimli olma, 18 yaşını tamamlamış 35 yaşını geçmemiş olma şartları ile 15 personel alımı yapılacaktır.

Baskı ve Plastik işçisi alımı ilanı için adayların en az lise ve dengi okullardan mezun olma, 18 yaşını geçmiş olma, erkek adaylar için askerlikten muaf olma, vardiyalı çalışma sistemine uyumlu olma şartları ile 22 işçi alımı yapılacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
6 Yorum