Büyükşehir 6115 TL Maaşla Zabıta Memuru ve Düz Memur Alımı

Büyükşehir 6115 TL Maaşla Zabıta Memuru ve Düz Memur Alımı

Büyükşehir Belediyesine tarafınca ilk defa atanmak üzere ortalama 6115 TL maaş ile 4 farklı niteliklerde çalıştırılmak üzere Belediye tarafınca zabıta memuru ve düz memur alımı yapılacağı belirtildi.

Kamu İlanları Büyükşehir Belediye Duyurusu

Konya Altınekin Belediye Başkanlığı zabıta memuru ve düz memur alımı niteliğinde hizmet etmek isteyenler için kurum tarafından yapılan açıklamaya göre farklı farklı 4 nitelikte 6 adet kamu personelinin alınacağı belirtiliyor.

Başvuru yapacak adaylar için çalışmaya hak kazanan adaylara ortalama 6115 TL maaş verileceği belirtiliyor. İstihdam etmek isteyen personeller için alımı yapılacak unvanlar olarak kurumca 2 adet muhasebe memuru, 1 adet bilgisayar mühendisi, 1 adet harita zabıta memuru ve 2 adet yerel yönetim zabıta memuru olmak üzere toplamda 6 adet personelin boş kontenjanlara doldurulmak üzere alınacağı belirtildi.

Başvuru Şekli ve Yeri

Adaylar için başvurular 3 farklı yöntemde ve bunların posta yolu ile şahsen müracaatlar ile ve son olarak internet ortamında yapılacağı belirtildi.

Posta veya şahsen müracaat yapacak adaylar için başvurular Ölmez Mahallesi Belediye Meydanı No:1 Altınekin/KONYA adresine şahsen veya posta yolu ile yapılacağı belirtildi.

İnternet ortamında başvuru yapacak adaylar için başvurular belediyenin internet adresine yapılacak olup başvuruları onaylanan personellerin şahsen belgeleri elden teslim etmeleri gerekmektedir.

Başvuru yapacak personeller için başvurular 5 gün sonra 10 Ağustos 2021 tarihinde alınmaya başlayacak olup en geç müracaatlar 12 Ağustos 2021 tarihinde yapılacak bileceği konusuna değinildi.

Başvuruda Aranan Genel Şartlar

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olma, başvuru yapacak personelin daha önce belirtilen suçlardan dolayı yargılanmamış olması, adaylar için kamusal haklardan mahrum bulunmama şartı ve erkek adayların askerlikten muaf olması da aranmaktadır.

Başvuru yapacak personeller arasında görevini devamlı yapmasına engel durumunun bulunmaması ve başvuru yapacağı unvana dair dilekçe verme şartının da arandığı belirtiliyor.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum