Boğaziçi Üniversitesi 15.500 TL Maaşla 10 Kamu Personel Alımı İlanı

Boğaziçi Üniversitesi 15.500 TL Maaşla 10 Kamu Personel Alımı İlanı

Boğaziçi Üniversite kamu personel alımı yapıyor. Ortalama 15.500 TL maaşla başvuruları yapılacak olan ilana göre 10 kamu personel alımı yapılacaktır. Kimler başvuru yapacaklar? Başvuru şartları nelerdir? Başvurular ne zaman başlayacak. İşte detaylar...

Boğaziçi Üniversitesi Kamu Personel Alım Detayları

Söz konusu üniversite tarafından yayımlanmış olan ilana başvuru yapacak olan adayların 2.022 KPS sınavından en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. KPSS sınavına ait puanı olmayan adaylar da başvuru yapacaklardır. Sınav puanı olarak kurum tarafından belirlenen puan üzerinden değerlendirmeler yapılacaktır. Üniversite kurumu 1 bilgi teknolojileri yöneticisi, 1 kıdemli proje yöneticisi, 1 kıdemli yazılım geliştirme uzmanı, 1 donanım ve ağ destek uzmanı ve 1 donanım ve ağ destek uzman yardımcısı kadrolarında alım yapacaktır.

Boğaziçi Üniversitesi personel alımı başvuru şartları nelerdir?

İşe alınacak personeller Boğaziçi Üniversitesi merkez teşkilatında istihdam edilecektir.

İlana yalnızca Türk uyruklu vatandaşlar başvuru yapacaklardır. Adayların alanlarında en az 3 yıl deneyim şartlarının olması gerekmektedir.

Başvuru yapacak olan adayların 4 yıllık fakültelerden yazılım mühendisliği, elektrik elektronik mühendisliği, elektrik mühendisliği veya bilgisayar mühendisliği bölümlerinden mezun olmuş olmaları gerekmektedir. Ayrıca yurt dışı eğitimi almış olan adaylar da denklik belgesini ibraz etmeleri halinde bu ilana başvuru yapabileceklerdir.

İstatistik, matematik ve fizik bölümü mezunları da ilana başvuru yapabilirler.

Başvuru yapacak olan adayların özel sektör veya kamu kurumlarında Şube Müdürü, müdür veya şef olarak görev yapmış olması gerekmektedir.

kamu-personel-alimi.jpg

İletişim becerisi yüksek yoğun ve stresli iş temposuna ayak uydurabilen, aynı zamanda analitik düşünebilen adayların başvuru yapması istenmektedir.

Devlet Personel alımı ilanına başvurular nasıl yapılacak?

Resmi Gazete üzerinden yayımlanmış olan bu ilana başvurular bugün itibariyle başlamıştır. Adaylar başvurularını 15 günlük süreç içerisinde tamamlamış olmaları gerekmektedir. Başvuru kılavuzunda belirtilen başvuru belgeleri ile birlikte başvuru yapmak isteyen adaylar, Boğaziçi Üniversitesi personel Daire Başkanlığına şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir. Ayrıca son başvuru tarihine kadar kamu kurumunu oluşacak şekilde posta yoluyla başvurular kabul edilecektir. Başvuru süresi dışında yapılan başvurular kurum tarafından reddedilecektir.

Başvuru kılavuzu

2023 Üniversite İlanları

Son Dakika Kamu Personel Alım Başvuruları

İstanbul İş İlanları

Üniversite Personel Alımı

Son Dakika Güncel Personel Alım Resmi Gazete İlanları

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.