Bakanlık Ve Üniversite 1013 Devlet Memuru Alacak

Bakanlık Ve Üniversite 1013 Devlet Memuru Alacak

Kamu kurumlarından olan Bakanlık ve Üniversite kadrolarında personel eksiğini gidermek ve yeni istihdam yaratmak amacıyla 1013 Devlet Memuru alacak. İlanlar için nitelikleri yeterli olan ve başvuruda bulunan vatandaşlar arasından alımlar yapılacak.

Güncel iş ilanları yayımlanmaya devam ediyor. Bakanlık ve Üniversite bünyesine yeni devlet memuru alımı yapılacak. Ticaret Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Artvin Çoruh Üniversitesi bünyesinde ve bağlı birimlerinde bulunan personel açığını gidermek ve yeni istihdam yaratmak amacıyla güncel iş ilanları yayımladı. Kurumlar tarafından yayımlanan ilanlara göre istihdam edilmek üzere 1013 Devlet Memuru alımı yapılacak.

devlet-memuru-alimi.jpg

Ticaret Bakanlığı 8 Bin TL Maaşla 1000 Personel Alıyor

Ticaret Bakanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 8 Bin TL maaşla personel alımı yapacağını açıkladı! Bakanlık tarafından yapılan açıklamalara göre istihdam edilmek üzere gerekli niteliklere sahip 1000 Personel alıyor. İlanın başvuru kılavuzunda yer alan bilgilere göre Önlisans mezunu adaylar arasından KPSS(Kamu Personeli Seçme Sınavı) puan esas alınarak 1000 Sözleşmeli Büro Personeli alınacak. Yayımlanan ilanın başvuruları 21-30 Kasım 2022 tarihleri arasında Kariyer Kapısı üzerinden yapılabilecek.

İlan Detayları

Gençlik ve Spor Bakanlığı 12 Sözleşmeli Devlet Memuru Alımı Yapacak

Gençlik ve Spor Bakanlığı memur alımlarına devam ediyor. Bakanlık tarafından yayımlanan iş ilanına göre istihdam edilmek üzere 12 devlet memuru alımı yapacak. Söz konusu ilanın başvuru kılavuzunda belirtilen niteliklere sahip adaylar arasından alımlar gerçekleştirileceği biliniyor. Sözleşmeli Bilişim Personeli alımı için 4 farklı kadrodan 2 Ağ ve Sistem Güvenliği Uzmanı, 8 Yazılım Geliştirme Uzmanı, 1 Siber Güvenlik Uzmanı ve 1 İş Zekâsı Uzmanı alınacak. İlanın başvuruları ise 17 ile 22 Kasım 2022 tarihleri arasında e-Devlet üzerinden yapılabilecek.

Başvuru Kılavuzu

Artvin Çoruh Üniversitesi Büro Memuru Alımı

Üniversite tarafından yapılan memur alımlarına bir yenisi daha eklendi! Artvin Çoruh Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 Büro Memuru alımı yapacağını açıkladı! Rektörlük tarafından yayımlanan iş ilanına göre herhangi bir sınav yapılmaksızın KPSS puanı ile atama yapılacak. Büro Memuru alımı için ilanın başvuru kılavuzunda yer alan şartları taşıyor olmak başvuru için yeterli olacak. 14 Kasım ile 28 Kasım 2022 tarihleri arasında adayların müracaatları kabul edilecek. Sonuçlar ise 8 Aralık 2022 tarihinde açıklanacak.

Başvuru Kılavuzu

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

İnstagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.