Aydın Adnan Menderes Üniversitesi ve Hastanesi 65 İşçi İle Hemşire Alımı

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi ve Hastanesi 65 İşçi İle Hemşire Alımı

Aydın Adnan Menderes Üniversite Hastanesi 65 işçi alımı ve hemşire alımı iş ilanları yayınlandı. En az Lise mezunu hemşire ve temizlik personeli alımı yapılacak. KPSS B grubu puan sıralaması esas alınarak atama işlemi yapılacak.

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi ve Hastanesi 65 işçi alımı işe hemşire alımı yapıyor. En az lise mezunu olan adaylar arasından başvuru kabul edilecek. Hastane personel alımı ilanına başvuru yapanlar arasından KPSS b gurubu puanı yüksek olan adaydan itibaren atama yapılacak.

Üniversite Hastanesi Personel Alımı Başvuru Şekli

Başvuru yapacak adayların, http://www.adu.edu.tr/ web adresinde “Duyurular” kısmında bulunan Başvuru Formunu indirerek eksiksiz bir şekilde doldurması, istenilen belgelerle birlikte 6 Mayıs 2024 son başvuru tarihi içinde Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Rektörlük Binası Zemin Kat Başvuru Ofisine şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir. Mazereti sebebiyle şahsen başvuruya gelemeyecek adaylar adına, noterden başvuruya esas vekâlet verilmesi suretiyle başvuru yapmalarına olanak sağlanacaktır.

Temizlik personeli alımı 35 kişi;

Ortaöğretim mezunu olmak. Açık ve kapalı alanların temizliği ve bakımı, her türlü malzemeyi/yükü taşımak ve ana hizmetlere yardımcı mahiyetindeki görevleri yerine getirmek. Temizlik görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalık ve benzeri engelli bulunmamak. Bu pozisyonda istihdam edilenler Hizmetli kadrosuna ait görevlerin tamamını yürüteceklerdir. İlan tarihi itibarıyla herhangi bir yükseköğretim programında örgün eğitim öğrencisi olmamak.

Hemşire alımı 30 kişi;

Ortaöğretim Kurumlarının Hemşirelik dalından mezun olmak. Yükseköğretim Kurumlarının Hemşirelik lisans programından mezun olmak.

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi bünyesindeki pozisyonlar için 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve bağlı mevzuatta tanımlanmış olan çok tehlikeli işyerinde çalışmaya mâni olmamak,

Vardiyalı çalışmaya engel durumu bulunmamak,

Terör örgütlerine veya Milli Güvenlik Kurulunca Devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı olmaları nedeniyle KHK ile kamu görevinden çıkarılanlar başvuruda bulunamazlar.

Başvuru yapabilmek için 2022 Kamu Personeli Seçme Sınavı (B) Grubu sınavlarından
Lisans mezunları için KPSS/P3, Ortaöğretim (Lise) mezunları için KPSS/P94 puanı esas alınacak olup, En Az “50” (Elli)Taban Puan Şartı Aranmaktadır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.