Artuklu Üniversitesi 4 Branşta Sözleşmeli Personel Alımı

Artuklu Üniversitesi 4 Branşta Sözleşmeli Personel Alımı

Mardin Artuklu Üniversitesi sözleşmeli personel alımı yapacağını açıkladı. 4 farklı kadroda yapılacak olan alım ilanı için en az lise mezunlarından başvurular kabul edilecektir. Mülakat şartı olmadan işe alım sürecinin gerçekleşeceği açıklanmıştır.

Sözleşmeli Personel Alımı İş İlanları

Mardin Artuklu Üniversitesi 4 branşta sözleşmeli personel alımı yapacağını açıkladı. 1 Kasım 2023 tarihli yayımlanmış olan sözleşmeli personel alım ilanına göre, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu kapsamında istihdam edilmek üzere işe alınacak olan personeller 4 / B sözleşmesi ile çalışacaklardır. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın detayları verilmiştir.

Alım Yapılacak Kadro ve Unvanlar

2 kişi Temizlik Personeli,

3 kişi Koruma ve Güvenlik Görevlisi,

1 kişi Avukat,

5 kişi Büro Personeli alımı yapılacaktır.

Personel Alımı Başvuru Koşulları

Koruma ve Güvenlik Görevlisi Alımı: Görevinizi yapmanıza engel herhangi bir sağlık probleminin bulunmaması gerekmektedir. Son başvuru tarihi itibariyle geçerlilik süresi devam eden silahsız veya silahlı özel güvenlik görevlisi kartına sahip olmanız istenmektedir. Erkek adaylar için 160 cm kadın adaylar için ise 160 cm’den kısa boylu olmamanız istenmektedir.

Temizlik Personeli Alımı: Lisans önlisans ve lise mezunlarından alım yapılacaktır. Görevinizi yapmanızı engel herhangi bir sağlık probleminin bulunmaması istenmektedir. Hijyen Eğitimi, Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği, Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Her Türlü Çöp ve Atık Maddeler ile İlgili İşler ve Geri Dönüşüm ve Sıfır Atık sertifikaları istenmektedir.

Avukat Alımı: Lisans hukuk mezunlarından alım yapılacaktır. En az iki yıl deneyimi olan ve Avukatlık Ruhsatnamesine olan adaylardan işe alım gerçekleşecektir.

Büro Personeli Alımı: Bölüm şartı aranmaksızın lisans mezunlarından alım yapılacağı açıklanmıştır. Kadın ve erkek adaylar müracaatta bulunabilirler. Genel Muhasebe, Personel Bordro ve Özlük İşleri Eğitimi, Bilgisayarlı Muhasebe, Maliyet ve Yönetim Muhasebesi Geliştirme ve Uyum Eğitimi sertifikaları istenmektedir.

Memur Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Mardin iş ilanları kategorisinde yayınlanmış olan güncel ilana müracaat yapmak isteyen adaylar başvurularını 1 Kasım 2023 tarihi itibariyle yapmaya başlayabilirler. Son başvuru tarihi 15 Kasım 2023 olarak açıklanmıştır. Başvurular Mardin Artuklu Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı (Nur Mah. Diyarbakır Yolu Yenişehir Yerleşkesi, 47200 Artuklu/Mardin) adresine şahsen yapılacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.