Antalya 100 Zabıta Alımı Kılavuzu! Önlisans Lisans 9010 TL Maaşla

Antalya 100 Zabıta Alımı Kılavuzu! Önlisans Lisans 9010 TL Maaşla

Antalya Büyükşehir Belediyesi başvurularında alınmaya yaklaşıldı. Önlisans Lisans 100 zabıta memuru 9010 TL Maaşla alımı için ilan yayınları personel alımı için başvuru şartlarını belirti. Memur alımı başvuru şartları ve detayları için haberimizin detayla

Antalya Büyükşehir Belediyesi 100 Zabıta Alımı Duyurusu

100 kişilik kadroda zabıta memuru alımı yapılacaktır. Henüz başvuruları alınmaya başlanmayan Antalya Büyükşehir Belediye personel alımı ilanlarına göre bünyesine 100 kişilik kontenjanda aranan şartları taşıyan kişiler arasından zabıta memuru alımı yapılacağı ilan edilmiştir.

100 memur alımı Antalya Büyükşehir Belediyesine yapılacak olup başvuru şartları ve başvuruları dair tüm detaylar başvuru kılavuzu ile yerel yönetimler sayfası üzerinden yayınlandı.

Memur Alımı Başvuru Şartları

Başvuruda bulunacak erkek adayların askerlikten muaf olması veya askerlik görevini yapmış olması şartı aranıyor. Fiziki açıdan adayların erkek adayların 167 santimetre boyunda olması en az gerekiyor.

Başvuruda bulunacak kadın adayların ise en az 160 santimetre boyunda olması gerekmektedir. Mezuniyet şartı olarak en az ön lisans, en fazla lisans mezunu olma şartı aranmaktadır.

En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve 30 yaşını geçmeme şartları ile alım belediye bünyesine yapılacaktır.

Gülveren Mahallesi Hürriyet Caddesi Kepez/ ANTALYA adresindeki Antalya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı içerisinde yer alan İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı birimine şahsen boy ve kilo ölçümü için müracaat edilecek olup başvuru esnasında başvuruda gerekli olan belgelerin de iletilmesi gerekmektedir.

Başvurular henüz alınmaya başlamamıştır. 30 Mayıs yani 9 gün sonra başvuruları kabul edeceğini belirten kurum 3 Hazirana kadar başvuru yapabilecektir. Belirli kısmı incelenen başvuruları elenen adaylar belli olduktan sonra tekrar başvurular açılacak olup 6 ile 10 Haziran tarihlerinde yapılacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.